Żona premiera na okładce "Gali". Opowie o swojej autobiografii. "Wywoła burzę"

Małgorzata Tusk wkracza do show-biznesu.
Żona premiera na okładce "Gali" Małgorzata Tusk opowiada w magazynie o swojej autobiografii: Wywoła burzę Ponoć za sukcesem wszystkich mężczyzny stoją kobiety. W ostatnim czasie to właśnie one wychodzą na pierwszy plan w mediach. Najpierw z szeregu wystąpiła Danuta Wałęsa. Teraz Małgorzata Tusk powoli wkracza do świata show-biznesu. Pierwszym krokiem jest okładka i wywiad w najnowszej "Gali". Numer z małżonką premiera na okładce będzie można kupić w kioskach już najbliższy poniedziałek. W środku znajdziemy ekskluzywny wywiad z panią Tusk. Żona szefa rządu opowie w nim m.in. o swojej autobiografii "Między nami", która zadebiutuje w księgarniach już 4 listopada. Po książce Danuty Wałęsy możemy być pewni, że będzie to kolejna z najgorętszych pozycji na rynku wydawniczym. Magazyn "Gala" zapowiada: "Jej autobiografia wywoła burzę!"

Ponoć za sukcesem każdego mężczyzny stoją kobiety. Teraz w mediach to one wychodzą na pierwszy plan. Najpierw z szeregu wystąpiła Danuta Wałęsa, a teraz Małgorzata Tusk, która wkracza do świata show-biznesu. Pierwszym krokiem jest okładka najnowszej "Gali".

Małgorzata Tusk, okładka, galamat. prasowe

Numer z premierową będzie można kupić w kioskach już najbliższy poniedziałek. W środku ekskluzywny wywiad z żoną Donalda Tuska. Opowie w nim między innymi o swojej autobiografii "Między nami", której premiera zapowiadana jest na 4. listopada. Po książce Danuty Wałęsy może być to jedna z najgorętszych pozycji na rynku wydawniczym, magazyn zapowiada:

Jej autobiografia wywoła burzę!

Najciekawsze fragmenty wywiadu z Małgorzatą Tusk przeczytacie na Plotek.pl już w poniedziałek.

karo

Więcej o: