Magdalena Frąckowiak spotyka się z synem projektanta światowej sławy!

Zmienia facetów jak rękawiczki?

Jeszcze nie zdążyliśmy przywyknąć do myśli, że Magdalena Frąckowiak rozstała się z Wojciechem Pastorem (Zobacz: Ślubu nie będzie! Magdalena Frąckowiak rozstała się z narzeczonym), a w internecie co rusz pojawiają się pogłoski o jej nowych miłostkach.

Było, minęło! W jej życiu miesiąc temu pojawił się ktoś nowy. Nigdy nie widzieliśmy jej tak zakochanej - powiedziała przyjaciółka modelki w rozmowie z "Party".

Magdalena FrąckowiakInstagram.com

Ostatnio mówiło się, że piękna modelka Victoria's Secret spotyka się z kelnerem z restauracji Piotra Najsztuba. Plotkom zaprzeczyła jednak sama Frąckowiak pokazując zdjęcia nowego ukochanego na Instagramie. Okazuje się, że jest nim syn sławnego projektanta Roberto Cavalliego, Daniele.

Zajmuje się on projektowaniem męskiej kolekcji w rodzinnej marce. To właśnie nowy chłopak Magdy wyprawił jej we florenckiej rezydencji Cavalli, iście królewskie przyjęcie urodzinowe. Na wystawnej kolacji, którą przygotował sam gospodarz, nie zabrakło m.in. jej agenta z Model Plus, Dariusza Kumosy wraz z partnerką, fotografką Magdaleną Łuniewską, która z top modelką przyjaźni się od 12 lat. Atrakcją wieczoru był koncert w czasie, którego Daniele Cavalli grał na fortepianie przy wsparciu zespołu złożonego z jego przyjaciół - podaje portal Lamode.info.

Trzymamy kciuki za tę parę!

aga

Więcej o:
Komentarze (11)
Magdalena Frąckowiak spotyka się z synem projektanta światowej sławy!
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 32 razy 18

  Cóż, pewnie syn projektanta ma większe, jak to mawiają w topowym polskim serialu, predyspozycje niż kelner.

 • browaryr

  Oceniono 4 razy 2

  pewnie"wyrabia"sobie kontakty...

 • szary212

  Oceniono 8 razy 2

  Myślałam, po nosie wnosząc, że to Adrian, co ma nos do Brody

 • cezar85

  Oceniono 4 razy 2

  sam bym poleciał na takiego przystojniaka

 • markufo1

  Oceniono 6 razy -2

  a GOMEZ był a teraz transfuzje krwi po sezonie sobie zróbcie w nowym oknie transferowym-kontraktowym i umieście mnie tym razem w swoim grafiku na 2014 a nie tylko w kontrakcie....

 • pan.malowany

  Oceniono 31 razy -7

  Nadstawia pieroga z nadzieja na lepsze kontrakty i zachowuje sie jak zwykla dziwka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX