Jako gospodyni balu musiała zrobić dobre wrażenie. Wybrała ryzykowną suknię i... To chyba pierwsza gwiazda, która dobrze wygląda w satynie

Riri chyba nikomu nie kojarzy się z klasyczną elegancją. Może to i dobrze, bo wiedząc, że zaszczyci swoją obecnością jakąś imprezę, zupełnie nie wiemy, czego się spodziewać. Jednak tym razem obyło się bez nagości i "ulicznego stylu".

"Shin' bright like a diamond" - śpiewała Barbadoska dwa lata temu i chyba w końcu postanowiła wziąć sobie do serca słowa hitu. Po kontrowersyjnych stylizacjach i "świeceniu" na czerwonym dywanie niemal gołym ciałem, (żeby nie powiedzieć tyłkiem), Rihanna postawiła na styl rodem z bajek Disneya. I wyglądała pięknie!

Gwiazda wybrała różową suknię od Zaka Posena, do której dobrała okazałą biżuterię Chopard. Większość gwiazd w satynowej kreacji wygląda niekorzystnie - ten materiał potrafi sprawić, że, nawet u bardzo szczupłej osoby, na zdjęciach widać spory brzuszek i inne krągłości, których w rzeczywistości nie ma. Ale Rihanna i satyna najwyraźniej są dla siebie stworzone - gwiazda wyglądała świetnie i na pewno nikt nie dopatrzy się na jej zdjęciach ciążowego brzucha.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Riri po raz pierwszy zorganizowała "Diamond Ball", by uczcić działalność swojej fundacji. Na imprezie oprócz gwiazd pojawił się również dziadek Barbadoski.

O zdanie na temat stylizacji Rihanny spytała internautów Maffashion. Gdy pokazała zdjęcia z balu na swoim Facebooku, fani blogerki mieli na ten temat różne opinie:

 

RihannaFacebook.com/Maffashion

A jak Wam się podoba?

jus

Podoba Ci się Rihanna w różowej sukni?
Więcej o:
Komentarze (2)
Jako gospodyni balu musiała zrobić dobre wrażenie. Wybrała ryzykowną suknię i... To chyba pierwsza gwiazda, która dobrze wygląda w satynie
Zaloguj się
 • skrytykrytyk

  Oceniono 15 razy 3

  Na wstępie ocenię pytania z Waszej sondy - DRAMAT!!! :)

  Stylizacja RiRi nie w moim guście ale dobrze wygląda. Biżuteria - ta zaprezentowana na ręce - delikanie rzecz ujmując, mogła sobie te dodatki darować. ;)

 • do_not_disturb

  Oceniono 21 razy -5

  To jest... dziwne, jakby nie pasujące do niej. Po pierwsze - albo tatuaż, albo elegancja. Po drugie - wygląda jakby się sutki jej zapadły. Po trzecie - widać załomy od żelazka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX