Dominika Kulczyk w kreacji od Valentino. Stwierdzamy, że Jennifer Lopez wyglądała w niej o niebo lepiej

Kulczyk i Lopez w tej samej sukience.

Dominika Kulczyk bawiła się w czwartek na gali "Polacy z Werwą" w kreacji od Valentino. Wcześniej prawie taką samą na sobie Jennifer Lopez.

W czwartek w Teatrze Wielkim odbyła się finałowa gala plebiscytu "Polacy z werwą". Jedną z gwiazd, które pojawiły się na czerwonym dywanie, była Dominika Kulczyk. Córka najbogatszego Polaka miała na sobie czarną sukienkę z białą kokardą od Valentino. Kreacja kosztuje około 8300 złotych.

 

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA >>

 

Stylizacja Kulczyk całkiem nam się podobała, dopóki nie zobaczyliśmy w prawie takiej samej kreacji (w innym wariancie kolorystycznym) Jennifer Lopez. Gwiazda miała ją na sobie pod koniec sierpnia na nagraniu programu "American Idol" w Nowym Orleanie. Naszym zadaniem Latynoska prezentowała się w niej o wiele ciekawiej. A jak Wy uważacie? Zagłosujcie w sondzie!

Jennifer LopezAliz / Splash News

Jennifer LopezScreen z Instagram.com/jlo

karo

Czyja stylizacja bardziej Ci się podoba?
Więcej o:
Komentarze (28)
Dominika Kulczyk w kreacji od Valentino. Stwierdzamy, że Jennifer Lopez wyglądała w niej o niebo lepiej
Zaloguj się
 • agora7

  Oceniono 72 razy 52

  Oczywiscie - zle wygladala, bo przemawia przez nas zazdrosc ! Jakie to niskie i jakie polskie...... Guzik mnie to tak naprawde obchodzi, ale wygladala calkiem ladnie !

 • wizjinerka

  Oceniono 45 razy 27

  Żadnej konkurencji tu nie widzę. Same Dominiki. Po necie szukać nie zamierzam :) Pani Dominika na pewno ma zgrabniejsze nogi od pani Lopez.

 • blacke

  Oceniono 72 razy 22

  Lopez jest po prostu znacznie atrakcyjniejszą kobietą, w worku po ziemniakach będzie wyglądać lepiej niż zadbana, ale przeciętna Kulczyk w najpiękniejszej sukni.

 • te_cafe

  Oceniono 37 razy 7

  "...Lopez wygląda w niej o niebo lepiej". Jasne, jasne bo Jennifer to nie Polka. Najlepiej by by było utopić w łyżce wody. Jak robi to @ nkwd pod różnymi nickami !
  Ostatnio @020680 ! Liter jej już zabrakło do nicków , hahahaa... !
  Nzywa ludzi " ścierwem" ! Kim trzeba być, aby użyć takich określeń, ręce opadają, a ona zaciera te swoje , kosmate ma na bank.
  Ubywa mądrych komentujących na Potku. Bo przez nią zaglądać się tu nawet nie chce !

 • cracken001

  Oceniono 11 razy 3

  ??? A kim jest ta "kulczykowna" poza byciem corunia swego tatusia-przekretasa,i pieszczocha waaaadzy,ktora DALA mu z NICZEGO stworzyc "imperium"???

 • cerrie

  Oceniono 17 razy 1

  Lopez jest gruba? Ha ha, to pewnie według fanów Rubikowej Anja ma idealną figurę? Ha ha :-D Dajcie spokój, Lopez wygląda w tej sukience jak grzeczna panienka z dobrego domu. Ale Kulczyk w tej samej kreacji wygląda jak jej własna matka, która podkrada ciuchy własnej córce aby zbliżyć się w relacjach do niej. Kulczykowa zdecydowanie jest za stara na takie sukienki. I o tyle o ile Lopez może sobie na nie pozwolić, bo po niej nie widać aby ta sukienka gryzła się z jej wiekiem, o tyle po Kulczykowej od razu widać że zaglądała do szafy własnej córki.

 • Gość: Lubelak

  0

  Odczepcie się od Kobiety, piękna i mądra i z pełnym portfelem a Wam d-pę ściska że to nie Wy.
  Ale na głupotę nic nie pomoże !!!

 • pawel.lewski

  Oceniono 2 razy 0

  Na szczęście ładniejsza od Kulczyka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX