Ostatnio kipiała seksapilem i przyciągała spojrzenia. Dlaczego założyła więc to?! Powrót "Bożenki" na salony

Przecież Kaczorowska wie, jak używać seksapilu. Ale tym razem zapomniała go ze sobą zabrać.
Powrót "Bożenki" na salony Kaczorowska wie, jak używać seksapilu. Tym razem zapomniała go ze sobą zabrać Agnieszka Kaczorowska podoba się mężczyznom i chętnie podkreśla swoją idealną figurę. Bożenka z "Klanu" jest skromna i grzeczna, a jej styl często przypada do gustu tylko starszym paniom. Tancerka pomyliła ściankę z planem? Rozumiemy, że centrum handlowe to nie wybieg dla modelek. Ale w takiej "mdłej" spódnicy, bezkształtnej bluzce i przypadkowo dobranym szaliku Kaczorowska trochę przesadziła z "luzem". Gdyby to chociaż wyglądało na swobodny, młodzieżowy look. Ale spójrzcie tylko na kozaki i torebkę - aktorka chyba naprawdę zabrała je z garderoby "Klanu". Do tego okulary przeciwsłoneczne podtrzymujące włosy - w pochmurny dzień taka "ozdoba" jest zdecydowanie zbędna (w inne też). Trudno w to uwierzyć, ale na drugiej imprezie było jeszcze gorzej. Zwyczajna sukienka i nieco dziwny płaszcz dałyby jeszcze radę. Ale kalosze?! Miało być oryginalnie, a wyszło, jakby Kaczorowska przedzierała się na bankiet przez ulewne deszcze i głębokie błota. Złota polska jesień nie wymaga aż takich poświęceń. Fryzurę w stylu "u cioci na imieninach" przemilczymy. Choć Kaczorowska przyznaje, że postać, którą gra w serialu, ma niewiele wspólnego z jej osobą, patrząc na te zdjęcia, trudno nam w to uwierzyć. Ostatnio jej nowych seksownym stylem zachwycaliśmy się bardzo często. Mamy ogromną nadzieję, że powrót "Bożenki" był tylko tymczasowy.

Agnieszka Kaczorowska podoba się mężczyznom i chętnie podkreśla swoją idealną figurę. Bożenka z "Klanu" jest skromna i grzeczna, a jej styl często przypada do gustu tylko starszym paniom. Tancerka pomyliła ściankę z planem?

Rozumiemy, że centrum handlowe to nie wybieg dla modelek. Ale w takiej "mdłej" spódnicy, bezkształtnej bluzce i przypadkowo dobranym szaliku, Kaczorowska trochę przesadziła z "luzem". Gdyby to chociaż wyglądało na swobodny, młodzieżowy look. Ale spójrzcie tylko na kozaki i torebkę - aktorka chyba naprawdę zabrała je z garderoby "Klanu". Do tego okulary przeciwsłoneczne podtrzymujące włosy - w pochmurny dzień taka "ozdoba" jest zdecydowanie zbędna (w inne też).

Trudno w to uwierzyć, ale na drugiej imprezie było jeszcze gorzej. Zwyczajna sukienka i nieco dziwny płaszcz dałyby jeszcze radę. Ale kalosze?! Miało być oryginalnie, a wyszło, jakby Kaczorowska przedzierała się na bankiet przez ulewne deszcze i głębokie błota. Złota polska jesień nie wymaga aż takich poświęceń. Fryzurę w stylu "u cioci na imieninach" przemilczymy.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Choć Kaczorowska przyznaje, że postać, którą gra w serialu ma niewiele wspólnego z jej osobą, patrząc na te zdjęcia trudno nam w to uwierzyć. Ostatnio jej nowych seksownym stylem zachwycaliśmy się bardzo często. Mamy ogromną nadzieję, że powrót "Bożenki" był tylko tymczasowy.

jus