Anna Guzik jest coraz szczuplejsza! Jak to robi? Pytamy, a ona... Takiej odpowiedzi się nie spodziewaliśmy

Anna Guzik na konferencji TVN.
Anna Guzik jest coraz szczuplejsza! Gwiazda na konferencji ramówkowej TVN Nie sądziliśmy, że Anna Guzik może wyglądać jeszcze lepiej niż dotychczas. A jednak. Tylko spójrzcie, jak wspaniale wyglądała na konferencji TVN w Łazienkach. Jeżeli ktoś chciałby znaleźć przykład podręcznikowej metamorfozy gwiazdy, może z ręką na sercu powoływać się na Annę Guzik. Aktorka dawniej kojarzona z pulchną bohaterką serialu "Helą w opałach", obecnie zachwyca wspaniałą sylwetką. Na czwartkowej konferencji ramówkowej TVN Guzik po raz kolejny udowodniła, że zmiany w jej wyglądzie nie były chwilowe. Wysokie obcasy i krótka sukienka doskonale podkreślały długie i bardzo zgrabne nogi gwiazdy. Zmianę widać również w ramionach, które są bardzo smukłe. Mamy wrażenie, że aktorka z miesiąca na miesiąc staje się coraz szczuplejsza. Zgadzacie się?

Nie sądziliśmy, że Anna Guzik może jeszcze bardziej schudnąć. A jednak stało się. Tylko spójrzcie, jak wspaniale wyglądała na konferencji TVN w Łazienkach.

Jeżeli ktoś chciałby znaleźć przykład podręcznikowej metamorfozy gwiazdy, może z ręką na sercu powoływać się na Annę Guzik. Aktorka dawniej kojarzona ze swojską "Helą w opałach" w rozmiarze L, definitywnie zamknęła ten rozdział w swoim życiu. Na czwartkowej konferencji TVN Guzik po raz kolejny pokazała, jak daleką drogę przeszła.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA ANNY GUZIK >>

Wydaje się, że Anna Guzik z każdą kolejną imprezą jest coraz szczuplejsza. Długie nogi doskonale podkreśliły wysokie obcasy i krótka sukienka. Zmianę widać zwłaszcza na ramionach, które są jakby jeszcze  smuklejsze. Dla porównania zdjęcie aktorki z prezentacji jesiennej ramówki TVN rok wcześniej.

Anna Guzik Kapif

karo