Horodyńska o Ramonie Rey: To prezentuje się jak badyl na pomidory

Modowe wyrocznie mają nieco inny gust niż Ramona Rey.
Horodyńska wyśmiała stylizację Ramony Modowe wyrocznie mają nieco inny gust niż Ramona Rey. J. Horodyńska wyśmiała stylizację Ramony Rey z pokazu Zienia. "To się nie mieści w granicach dobrego smaku, a prezentuje się jak badyl na pomidory" - napisała. Joanna Horodyńska bezlitośnie, bez cienia współczucia, bez krzty sympatii, wyśmiewa stylizację Ramony Rey z pokazu Macieja Zienia. Wyśmiewanie zawsze wychodzi raźniej w grupie. Dlatego Horodyńskiej pomogła Karolina Malinowska. W magazynie "Party" Malinowska napisała: "Widzę dwa rozwiązania: albo Ramona zapomniała się ubrać, jak należy, albo wszystko wydała na buty i na sukienkę jej nie starczyło. Jestem zniesmaczona, że świecenie pośladkami stało się u nas normą"" - napisała Karolina Malinowska w magazynie "Party". "To się nie mieści w granicach dobrego smaku, a prezentuje się jak badyl na pomidory, na którym zawisł kawałek plastikowej torby" - uważa Horodyńska, która nie chce pozostać za Malinowską w tyle z ciętymi ripostami. "Odstrasza zwierzynę i to zdecydowanie. Poszarpanie i negliż ujarzmione kiczem" - dodaje. Kto by się spodziewał? Joanna Horodyńska w swojej wypowiedzi przemyciła też małą zagadkę: jaka zwierzyna je pomidory i boi się foliowych torebek? Macie jakieś pomysły?

Joanna Horodyńska bezlitośnie, bez cienia współczucia, bez krzty sympatii, wyśmiewa stylizację Ramony Rey z pokazu Macieja Zienia. Wyśmiewanie zawsze wychodzi raźniej w grupie. Dlatego Horodyńskiej pomogła Karolina Malinowska. W magazynie "Party" Malinowska napisała:

Widzę dwa rozwiązania: albo Ramona zapomniała się ubrać, jak należy, albo wszystko wydała na buty i na sukienkę jej nie starczyło - pisze Karolina Malinowska. Jestem zniesmaczona, że świecenie pośladkami stało się u nas normą.
To się nie mieści w granicach dobrego smaku, a prezentuje się jak badyl na pomidory, na którym zawisł  kawałek plastikowej torby - dodaje Horodyńska, która nie chce pozostać za Malinowską w tyle z ciętymi ripostami. Odstrasza zwierzynę i to zdecydowanie. Poszarpanie i negliż ujarzmione kiczem.

Kto by się spodziewał?! Joanna Horodyńska w swojej wypowiedzi przemyciła też małą zagadkę: jaka zwierzyna je pomidory i boi się foliowych torebek? Macie jakieś pomysły?

Biedroneczka

Zobacz także:

Horodyńska: Talia Pauliny ma 14 centymetrów! Tyle mają moje obcasy

LANS gwiazd na pokazie Zienia

Malinowska o Bobku: Nazwisko nieadekwatne do wyglądu

Więcej o:
Komentarze (27)
Horodyńska o Ramonie Rey: To prezentuje się jak badyl na pomidory
Zaloguj się
 • nkwd

  Oceniono 4 razy 4

  Akurat ta kreacja Ramony nie podoba mi się,ale przyganiał kocioł garnkowi.Zasuszona Horodyńska jak fus od herbat albo tyka od fasoli ,bezguście kompletne przygaduje bez sensu.

 • josephm50

  Oceniono 4 razy 4

  One wszystkie wyglądają jak KIJ od mopa.Do tego jeszcze te idiotyczne uśmiechy,zgroza.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 4 razy 4

  Pseudo... na topie w tym kraju. Pseudopiosenkarze, pseudogwiazdy filmowe, pseudodziennikarze, przeudopisarze, to i pseudostylistek zabraknąć nie mogło.

 • fanizymiko

  Oceniono 3 razy 3

  Jedna pani bedąca właścicielka monstrualnie wielkich stóp skrytykowała ubiór drugiej pani ktora nie mogac swiecic talentem ( bo go nie posiada) swieci zazwyczaj golymi cyckami. Normalnie news na jedynke Gazeta.pl:)))

 • lenore

  Oceniono 3 razy 3

  Z Horodynsiej taka stylistka jak z koziej d.. traba. Miala wiele lat i byla w branzy a do tej pory nie potrafi sie ubrac ani modnie, ani na czasie, ani ciekawie. To tak jakby gluchy krytykowal muzyke...

 • kazoo13

  Oceniono 3 razy 3

  Horodyńska też wygląda jak badyl od pomidorów, z wiechciem przetłuszczonych włosów na górze.

 • kokonono

  Oceniono 5 razy 3

  no akurat tutaj maja racje

 • rooten

  Oceniono 2 razy 2

  na pomidory ... za niska ... może na fasolę! Bo o chmielu nie wspomnę ;-)

 • nicodem

  Oceniono 4 razy 2

  wybraliście głupie zdjęcie ramony na ktorym rzeczywiście nie wygląda najlepiej a w tym stroju prezentowała się bardzo fajnie. a horodynska niech sie nie wypowiada bo wielokrotnie pokazala sie jako totalne bezguście, zazdrośnica jedna a do tego brzydka, plotku na przyszłość wybieraj zdjęcia realne a ie jakieś dziwaczne. ramona jest śliczną dziewczyną i nawet w worku wygląda zjawiskowo - na żywo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX