Malinowska jedzie po Dodzie: Wygląda wulgarnie i tanio!

Oj tam, oj tam :)
Malinowska jedzie po Dodzie "Wygląda wulgarnie i tanio" Karolina Malinowska w "Party": Doda na imprezie "Maxima" wyglądała wulgarnie i wcale nie seksownie, a tanio Karolina Malinowska w magazynie "Party" odważyła się pojeździć sobie po królowej. Malinowska skrytykowała stylizację Dody z imprezy "Maxima". Wyrocznia modowa napisała: - Strasznie! Sukienka nadaje się tylko do jazdy figurowej na łyżwach, a nie na salony. Doda wygląda wulgarnie i wcale nie seksownie, a tanio. Nie wiem, co się stało z tą dziewczyną... Mocne. Ciekawe czy Malinowska nie boi się gniewu królowej? Zabawne muszą być po takich artykułach powitania Malinowskiej i Dody na imprezach.

Karolina Malinowska w magazynie "Party" odważyła się pojeździć sobie po królowej. Malinowska skrytykowała stylizację Dody z imprezy Maxima. Wyrocznia modowa napisała:

Strasznie! Sukienka nadaje się tylko do jazdy figurowej na łyżwach, a nie na salony. Doda wygląda wulgarnie i wcale nie seksownie, a tanio. Nie wiem, co się stało z tą dziewczyną...

Mocne. Ciekawe czy Malinowska nie boi się gniewu królowej? Zabawne musi być, jak po takich artykułach, Malinowska i Doda witają się na imprezach.

Czy Doda wygląda wulgarnie w tej stylizacji? Zagłosuj w naszej sondzie.

Jeśli Malinowska uważa tę stylizację za wulgarną, to chyba coś ją ominęło.

(Błażej Szychowski i Doda na pokazie Paprockiego i Brzozowskiego)

(Doda na MMA w Chorzowie)

(Premiera teledysku Dody "XXX")

Biedroneczka

Zobacz także:

Doda z Szychowskim przyłapani przez paparazzi

Ich związek zaczął się w pracy

Doda i Szychowski o swojej miłości, seksie, domowych kłótniach i Nergalu

Czy Doda wygląda wulgarnie w tej stylizacji?