2 stylówy Kasi Tusk na wyborach

Córka premiera na wybory.
Dwie stylówy Kasi Tusk Córka premiera wybrała bardzo gustowne kreacje na wybory. Na wieczorze wyborczym premierowi Donaldowi Tuskowi towarzyszyła żona Małgorzata oraz córka Katarzyna Tusk. Katarzyna Tusk błyszczała jak prawdziwa gwiazda. Wybory w Polsce to już nie tylko oddawanie głosów, powody do przespacerowania się i wystąpienia w telewizji. To prawdziwa rewia mody. Najlepiej widać to było wśród polityków Platformy Obywatelskiej. Na wieczorze wyborczym premierowi Donaldowi Tuskowi towarzyszyła żona Małgorzata oraz córka Katarzyna Tusk. Katarzyna Tusk błyszczała jak prawdziwa gwiazda. Jej styl wrzucał się w oczy. Jak przystało na popularną blogerkę, córka premiera pojawiła się na wyborach w dwóch stylizacjach. Do lokalu wyborczego Kasia Tusk poszła w czarnej, krótkiej spódnicy i beżowym płaszczu. Odpowiedni ubiór na wybory (elegancki, mało krzykliwy) oraz dobrany do pory dnia (luźny i niezobowiązujący). Trzeba być mistrzem, aby połączyć te dwie rzeczy. Podczas wieczoru wyborczego córka premiera zaprezentowała się w granatowej sukience. Do tego czarne rajstopy i rozpuszczone, lekko pofalowane włosy. Skromnie, ale odpowiednio do sytuacji.

Wybory w Polsce to już nie tylko oddawanie głosów, powody do przespacerowania się i wystąpienia w telewizji. To prawdziwa rewia mody. Najlepiej widać to było wśród polityków Platformy Obywatelskiej. Na wieczorze wyborczym premierowi Donaldowi Tuskowi towarzyszyła żona Małgorzata oraz córka Katarzyna Tusk.

Katarzyna Tusk błyszczała jak prawdziwa gwiazda. Jej styl wrzucał się w oczy. Jak przystało na popularną blogerkę, córka premiera pojawiła się na wyborach w dwóch stylizacjach.

Do lokalu wyborczego Kasia Tusk poszła w czarnej, krótkiej spódnicy i beżowym płaszczu. Odpowiedni ubiór na wybory (elegancki, mało krzykliwy) oraz dobrany do pory dnia (luźny i niezobowiązujący). Trzeba być mistrzem, aby połączyć te dwie rzeczy. Tak na marginesie - żona i córka premiera mają takie same buty! Choć te Kasi wydają się nieco przyciasne...

Katarzyna Tusk

 

Katarzyna Tusk

Katarzyna Tusk

Podczas wieczoru wyborczego córka premiera zaprezentowała się w granatowej sukience. Do tego czarne rajstopy i rozpuszczone, lekko pofalowane włosy. Skromnie, ale odpowiednio do sytuacji.

Katarzyna Tusk

 

katarzyna tusk,kasia tusk,wybory,stylizacje gwiazd

PoliKOT

Zobacz także:

Jak one schudły! ZDJĘCIA

Zobacz, jak głosują: Donald Tusk z rodziną

Najseksowniejsze szyje show-biznesu

Wyborcze stylizacje Kasi Tusk. Która lepsza?
Więcej o:
Komentarze (46)
2 stylówy Kasi Tusk na wyborach
Zaloguj się
 • wrobel_swirek

  Oceniono 13 razy 7

  Tuskówna jest śliczna, jej Mama równie atrakcyjna. Obie wyglądają naprawdę świetnie!

 • theonlymonia

  Oceniono 8 razy 6

  obie ok. można dziewczyny nie lubić, ale wygląda zawsze dobrze. plotku plotku.. uwielbiam was za sformułowania w rodzaju "stylówy". serio, każdego dnia się uczę.. :/

 • mrs_krueger

  Oceniono 5 razy 5

  "stylówy" :P słowo prawie tak straszne jak "wykon".

  A Kasia wygląda świetnie

 • diablakregoslup

  Oceniono 9 razy 5

  NAJLEPSI WYBRALI NAJLEPSZYCH !! BRAVO PLATFORMA ! TUSKÓWNY SĄ BARDZO PIĘKNE !!

 • zebra20

  Oceniono 5 razy 5

  obie Tuskowe mają wyczucie stylu :)

 • cosma

  Oceniono 9 razy 5

  Kasi we wszystkim jest ładnie !!! No taka już jest !!!

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 6 razy 4

  "Jej styl wrzucał się w oczy. Jak przystało na popularną blogerkę, córka premiera pojawiła się na wyborach w dwóch stylizacjach". - czytając te redakcyjne teksty trzeba mieć pod ręką parasol, żeby monitora nie popluć. Styl pisania od razu "wrzuca się w oczy".

 • isis_brunetka

  Oceniono 3 razy 3

  Ładna dziewczyna, odczepcie się. Żal wam d... ściska, że to nie wy tak wyglądacie?

 • tezet

  Oceniono 5 razy 3

  Piękna dziewczyna naprawdę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX