Malinowska o Wojewódzkim: Ekstra nogi, jak na starszego pana

Delikatna szpila.
"Ekstra nogi, jak na starszego pana" Malinowska wbija szpilę Wojewódzkiemu Karolina Malinowska w ''Party'' pochwaliła styl Kuby Wojewódzkiego, wbijając mu przy okazji szpilę. "Kuba ma ekstra nogi, jak na starszego pana" - napisała Karolina Malinowska w swojej rubryce ''Modowy sąd'' w magazynie ''Party'' pochwaliła styl Kuby Wojewódzkiego wbijając mu przy okazji szpilę (ach te komplementy okraszone sarkazmem). O stylizacji Wojewódzkiego na prezentacji jesiennej ramówki TVN Malinowska napisała: "Dobrze, że Kuba ma ekstra nogi, jak na starszego pana oczywiście. Czemu nie miałby ich pokazywać, skoro aura sprzyja? A tak na serio, to uwielbiam jego styl. Każdy. (...) Przestańmy żartować z jego wieku, bo się narazimy. To podobno jego jedyny słaby punkt. Nie wiek się liczy, a inne walory, do których nogi też się zaliczają. Dobrze jednak, że kolan nie widać, bo w końcu look na zucha już mu nie przystoi".

Karolina Malinowska w swojej rubryce ''Modowy sąd'' w magazynie ''Party'' pochwaliła styl Kuby Wojewódzkiego wbijając mu przy okazji szpilę (ach! te komplementy okraszone sarkazmem).

O stylizacji Wojewódzkiego na prezentacji jesiennej ramówki TVN Malinowska napisała:

Dobrze, że Kuba ma ekstra nogi - jak na starszego pana oczywiście ;-) Czemu nie miałby ich pokazywać, skoro aura sprzyja? A tak na serio, to uwielbiam jego styl. Każdy. (...) Przestańmy żartować z jego wieku, bo się narazimy. To podobno jego jedyny słaby punkt. Nie wiek się liczy a inne walory, do których nogi też się zaliczają. Dobrze jednak, że kolan nie widać, bo w końcu look na zucha już mu nie przystoi.

 

 

Rudy


Zobacz także:

Dlaczego Urbańska położyła "Taniec z gwiazdami"?

Carlos i Grass świetnie dali radę

Kandydatki na Miss Universe tańczą sambę