W polskim serialu ojciec do syna: Jesteś gejem?

.
Lepiej z tolerancją w TVP W polskim serialu ojciec do syna: Jesteś gejem? W serialu "Rodzinka.pl" TVP ojciec w pełni akceptuje syna, a inne dzieci uświadamia, że "bycie gejem to nic złego". To godny pochwały wątek edukacyjny. Tego się chyba nikt nie spodziewał, a już na pewno nie na antenie TVP. W serialu "Rodzinka.pl" ojciec planuje rodzinny mecz hokejowy. Niespodziewanie stało się to pretekstem do rozmowy o orientacji seksualnej syna. Co ciekawe, serialowy ojciec w pełni akceptuje syna, a pozostałe dzieci uświadamia, że "bycie gejem to nic złego". Do tej pory w żadnym serialu nikt tak nie bronił gejów. W ogóle postacie o orientacji homoseksualnej raczej rzadko pojawiały się w serialowych produkcjach. Jeśli już, to pełno było niedopowiedzeń i domysłów. W tym przypadku co prawda nie ma bohatera-geja, ale jest godny pochwały wątek edukacyjny. Miejmy nadzieję, że tego typu serialowe dialogi przyczynią się do większej tolerancji w społeczeństwie.

Tego się chyba nikt nie spodziewał, a już na pewno nie na antenieTVP. W serialu "Rodzinka.pl" ojciec planuje rodzinny mecz hokejowy. Niespodziewanie stało się to pretekstem do rozmowy o orientacji seksualnej syna. Co ciekawe, serialowy ojciec w pełni akceptuje syna a pozostałe dzieci uświadamia, że "bycie gejem to nic złego". Zobaczcie:

 

 

Do tej pory w żadnym serialu nikt tak nie bronił gejów. W ogóle postacie o orientacji homoseksualnej raczej rzadko pojawiały się w serialowych produkcjach. Jeśli już, to pełno było niedopowiedzeń i domysłów. W tym przypadku co prawda nie ma bohatera-geja, ale jest godny pochwały wątek edukacyjny. Miejmy nadzieję, że tego typu serialowe dialogi przyczynią się do większej tolerancji w społeczeństwie.

 

Aik

 

Zobacz także:

Właściciele pensjonatu nie chcieli wpuścić gejów

On zatańczy z mężczyzną w "Tańcu z gwiazdami"!

Siostry Krupa w odważnej sesji