Znalazł 250 tysięcy i... oddał

Co za historia!

Pewien klient centrum handlowego w Piasecznie siedząc na ławce zauważył teczkę. Gdy do niej zajrzał, przeżył szok. W środku było 250 tysięcy złotych! Od razu zwrócił się do ochrony, a ta wezwała policję.

Właściciela teczki szybko odnaleziono dzięki dokumentom, które w niej były. Niestety, znalazca nie dostał "znaleźnego", choć 10% od znalezionej kwoty powinno należeć do niego. Niestety, nie w tym przypadku. Okazuje się, że teren był prywatny i należał do galerii handlowej. Nie był to więc teren publiczny, a co za tym idzie, nie należy się znaleźne.

Smutne, ale takie jest życie.

Mrock

Zobacz także:

Oto zamek Brada i Angeliny wart 58 mln dolarów

Doda na gali Plotka w stylizacji za 23 tysiące!

Więcej o:
Komentarze (46)
Znalazł 250 tysięcy i... oddał
Zaloguj się
 • dmm

  Oceniono 6 razy 6

  dlatego własnie lepiej być nieuczciwym jak te wały w sejmie. :D

 • 198505

  Oceniono 5 razy 5

  ten właściciel tych pieniędzy sam powinien mu wręczyć jakąś nagrodę ale znając życie ktoś kto ma tyle kasy to jakiś skąpiec więc znalezione nie kradzione......mógł nie oddawać!:)

 • andrea

  Oceniono 4 razy 4

  Uczciwa osoba, budujące w dzisiejszych realiach. To jednak, że nie otrzymał/a "znalenego" zwłaszcza przy takiej kwocie, to naprawdę nie w porządku !!!!!!!!! Byłby to przykład, że warto być uczciwym w społeczeństwie, w którym wyścig szczurów - ponad wszystko, no szkoda !

 • heloise

  Oceniono 6 razy 4

  Po przeczytaniu komentarzy, nie wiem czy mam sie smac czy plakac....

 • bratek2

  Oceniono 4 razy 4

  a bylo nie oddawac. podobno znalezione, nie kradzione. choc te dokumenty w teczce z forsa moglyby troche uwierac w sumienie, ze wiedzielismy kto zgubil i mimo to nie oddalismy. ech, zawsze te glupie skrupuly ! i

 • browaryr

  Oceniono 9 razy 3

  pewnie bezrobotny i bez prawa do zasilku zostawil.....oj ja bym ci oddal....

 • fergalex

  Oceniono 3 razy 3

  no fakt czyli jakby centrum zwróciło to by dostało 10% znaleźnego

 • kasik3003

  Oceniono 3 razy 3

  co za głupota.
  Na miejscu właściciela pieniędzy było by mi głupio nic nie dać.
  Mógł mu nie zwracać, był uczciwy mógł go za to wynagrodzić.
  Że tak nie wstyd ... :P

 • reki334

  Oceniono 7 razy 3

  ale jesteście naiwni, facet zostawił teczkę, bo to miała być łapówka, za chwilę ktoś miał ją odebrać, uczciwy znalazca oddając teczkę uratował sobie życie, mafia nie wybacza, dzisiaj z pudła wyszedł były prezydent Opola, ledwo zrobił kilka kroków i przejechała go ciężarówka, co prawda przeżył, ale pewnie wkrótce popełni samobójstwo wbijając sobie 10 noży w plecy, kto wie może i Jakubowską znajdą po tym jak przypadkowo połknęła 2800 tabletek relanium…

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX