Pies uratował staruszkę przed tsunami!

Pies bohater.

Po tsunami w Japonii nie brak niezwykłych historii. 83-letnia kobieta Tami Akanuma ocaliła życie dzięki swojemu psu Babu. Po trzęsieniu ziemi zwierzę zmusiło swoją panią do wyjścia na dwór. A jak twierdzi staruszka, na co dzień nie jest on chętny do spacerów.

Tym razem jednak było inaczej. Właścicielka wiedziała, że coś jest nie tak i zaufała swojemu pupilowi. Pies żwawo prowadził swoją panią na pobliskie wzgórze. Gdy już byli na miejscu, Tami zobaczyła, że wszystko poniżej jest zalane, a jej dom praktycznie przestał istnieć. Obecnie Tami i Babu przebywają w bezpiecznym miejscu.

Luna

Zobacz także:

Najdroższy manicure świata za 51 000 dolarów!

Najstarsza modelka na świecie

Najstarsi nowożeńcy świata!

Więcej o:
Komentarze (32)
Pies uratował staruszkę przed tsunami!
Zaloguj się
 • cholera

  Oceniono 10 razy 8

  I TAKIE NEWSY LUBIMY, prawda ziomusie? ;-)))

 • chiaraa

  Oceniono 6 razy 6

  czasami zwierzęta są dużo lepsi niż ludzie..!!!

 • kasik3003

  Oceniono 6 razy 6

  ;) wierzcie lub nie, ale psy czują jak coś się święci, jak ktoś mi w nocy chodzi pod domem to mój pies smacznie śpi, jednej nocy każdego w domu obudziła, ojca mojego "siłą:" na dwór zaprowadziła, i co się okazało? ktoś probował ukraść auto mojego chłopaka, który u mnie nocował i auto stało nie w podwórku a przed bramą,
  innym razem, nie dawno swoją drogą, jakaś starsza pani się zgubiła i mój pies o 12 w nocy nas pobudził bysmy znaleźli pod bramą praktycznie już zamarzającą babcinkę, którą rzecz jasna odwieźliśmy do domu.

  więc powtarzam, wierzcie lub nie, ale psy wiedzą gdy coś się dzieje

 • jagoda6868

  Oceniono 6 razy 6

  psiny to przesympatyczne i najkochańsze zwierzątka.

 • finley

  Oceniono 6 razy 6

  jaki mądry piesek

 • browaryr

  Oceniono 6 razy 6

  to jest koleszka!!!:)))))

 • tfuu

  Oceniono 6 razy 6

  ohhh...ale ja im współczuję :C pies najlepszy przyjaciel człowieka :D

 • cholera

  Oceniono 7 razy 5

  Alez alez.. nie tylko psy maja takie umiejetnosci! Rowniez koty - nie raz koty ostrzegly wlascicieli przed ulatniajacym sie gazem i nie raz uratowaly im zycie w ten sposob!

 • bratek2

  Oceniono 5 razy 5

  nie od dzis wiadomo,ze psy maja wiele nieocenionych zdolnosci i sa najlepszymi i najwierniejszymi przyjaciolmi czlowieka. kazdemu polecam posiadanie psa, najlepiej kundla,te sa najmadrzejsze i najmilsze. a spacery z psem, to czysta przyjemnosc i samo zdrowie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX