Terapeutka rozbiera się na sesji!

Niezła terapia.
Terapeutka rozbiera się na sesji! Niezła terapia - terapeutka znalazła sposób, by przyciągnąć uwagę pacjenta Sarah White jest 24-letnią terapeutką z Nowego Jorku. Ma oryginalny sposób na skupienie uwagi mężczyzn, którzy się rozpraszają - podczas terapii się rozbiera. Sarah White jest 24-letnią terapeutką z Nowego Jorku. Postanowiła znaleźć swój oryginalny sposób na skupienie koncentracji mężczyzn, którzy szybko się rozpraszają. Sarah podczas terapii się rozbiera! Sarah rozbiera się do bielizny. W praktyce spotkanie wygląda tak, że Sarah zaczyna terapię w ubraniu. Później stopniowo się rozbiera, aż zostaje całkowicie naga. Ma to pomóc otworzyć się pacjentom, a także pomóc im spojrzeć na świat w inny sposób. Sarah za godzinę terapii bierze aż 150 dolarów. Podobno chętnych nie brakuje. Są to głównie mężczyźni.

Sarah White jest 24-letnią terapuetką z Nowego Jorku. Postanowiła znaleźć swój oryginalny sposób na skupienie koncentracji mężczyzn, którzy szybko się rozpraszają. Sarah podczas terapii się rozbiera!

Na filmie widać, jak Sarah rozbiera się do bielizny. W praktyce spotkanie wygląda tak, że Sarah zaczyna terapię w ubraniu. Później stopniowo się rozbiera aż zostaje całkowicie naga. Ma to pomóc otworzyć się pacjentom a także pomóc im spojrzeć na świat w inny sposób.

Sarah za godzinę terapii bierze aż 150 dolarów. Podobno chętnych nie brakuje. Są to głównie mężczyźni. Czy poszedłbyś na taką terapię? Weź udział w naszej sondzie.

 

 

 

Rudy

 

Zobacz także:

Najbardziej owłosiona dziewczynka świata

Powstały lody z kobiecego mleka!

Gwiazda pokazała WSZYSTKO!

Czy skorzystałbyś z takiej terapii?