Co za metamorfoza! Zobaczyliśmy najnowsze zdjęcia Osmenta i cały czas przecieramy oczy ze zdumienia

Grał w "Szóstym zmyśle", a teraz...

Poznajecie w nim aktora, który zagrał chłopca widzącego zmarłych w "Szóstym zmyśle"? Tak, to naprawdę Haley Joel Osment.

Metamorfoza roku? Spokojnie, to nie jest awaria. Haley Joel Osment wcale tak nie wygląda na co dzień. Jednak przyznacie, że zmiana jest szokująca.

<< JEGO SZOKUJĄCA METAMORFOZA >>

Wygląda mało sympatycznie, prawda? O to chyba chodziło, ponieważ jest to... charakteryzacja do najnowszej roli w filmie "Yoga Hosers". Aktor zagra tam Adriena Arcanda, sympatyzującego z nazistami dziennikarza z Kanady. Oprócz niego w produkcji wystąpi między innymi Johnny Depp i jego córka Lily-Rose. Film opowiada o dwóch nastolatkach walczących z legendarnym złem. Drugą nastolatkę zagra Harley Quinn Smith, córka Kevina Smitha, reżysera obrazu.

Haley Joel Osment pierwszy raz pojawił się na ekranie w kultowym filmie "Forrest Gump". Miał wtedy 6 lat. Jako 11-latek zyskał światową sławę rolą obdarzonego niezwykłym darem chłopca w "Szóstym zmyśle". Potem niewiele grał, a ostatnią zapamiętaną rolą była rola w filmie "A.I. Sztuczna inteligencja". Miał też kłopoty z prawem, zatrzymany za jazdę po pijanemu dostał 3 lata dozoru sądowego. W dodatku funkcjonariusze znaleźli wtedy w jego samochodzie marihuanę.

Aktor ma zaledwie 26 lat, a na zdjęciach do najnowszego filmu wygląda na kogoś o wiele starszego. Jesteście pod wrażeniem metamorfozy? My tak.alex