Kolejna żywa lalka Barbie podbija sieć. Przekonuje, że nie ma specjalnej diety i unika operacji plastycznych

Jej mężczyzna marzeń nie może być łysy.

Ekstremalnie gładka twarz, szklane oczy i woskowa skóra. Tak można " w telegraficznym skrócie" scharakteryzować lalkę Barbie oraz... Lolitę Richi, która też jest lalką Barbie, tyle że żywą.

"Żywa" lalka Barbie ma 16 lat, pochodzi z Ukrainy, ale obecnie mieszka w Turkmenistanie i twierdzi, że jej wygląd nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek dietą. Utrzymuje także, że nie przeszła ani jednej operacji plastycznej, a jej zdjęcia nie są w żaden sposób retuszowane w Photoshopie.

<< ŻYWA LALKA BARBIE >>

Lolita Richie przyznaje się do dwóch zmian. Pierwsza to soczewki kontaktowe, dzięki którym jej szeroko otwarte oczy zyskują ten szklany i pusty wyraz, jaki znamy z milionów wizerunków lalek Barbie. Druga to biustonosz push-up, dzięki któremu jej i tak już duże piersi wydają się jeszcze większe, zwłaszcza w stosunku do talii. Do tego dochodzi makijaż. Pozostałe podobieństwo jest "przypadkowe".

Myślę, że doszłam do tego wizerunku lepiej, niż ktokolwiek inny. Jestem kobietą-wampem w sposób ostateczny. I nawet nie słyszałam o Valerii Lukyanovej - czytamy jej prowokacyjne wyznanie na stronie portalu Dailymail.co.uk.

Valeria Lukyanova, o której Lolita Richi rzekomo "nie słyszała", to najsłynniejsza żywa lalka Barbie na świecie. Richi jednak w swoim upodobnieniu się do zabawki posunęła się nawet dalej, niż Lukyanova. Podobno, kiedy dorastała, była typową chłopczycą, preferowała towarzystwo rówieśników i w ogóle nie interesowała jej zabawa lalkami. Upodabniać do Barbie zaczęła się dopiero rok temu.

Zaczęłam się tak ubierać, ponieważ chcę wyglądać dobrze. Myślę, że wszystkie kobiety powinny być zadbane i bez skazy. Chciałam być swoją własną inspiracją. Jeżeli dziewczyna nie ma pięknych oczu, powinna nosić soczewki, aby to zmienić. Jeżeli ma krzywy nos, powinna coś z tym zrobić i nieważne, czy to będzie operacja plastyczna, czy nie - twierdzi Richi.

Jakkolwiek brzmi to radykalnie, i tak wydaje się być bardziej wiarygodne od deklaracji dotyczącej jej zwyczajów żywieniowych. Barbie z Turkmenistanu nie tłumaczy bowiem swojej dramatycznie szczupłej nawet jakąś specjalną dietą. Ot, po prostu taka się urodziła.

Mam wspaniałą figurę, więc nie potrzebuję żadnej diety. Po prostu jem to, co jest w lodówce, bez względu na to, czy jest to kiełbasa, czy owoce.

Wierną fanką chodzącej Barbie jest jej mama, 33-letnia aktorka i fotografka, Anya Richi, zresztą autorka zdjęć córki.

Mama nic mi nie mówi na temat mojego wyglądu i pozwala mi się ubierać jak chcę. Jest dumna z tego, jak wyglądam.

Mama jest być może jedyną szczerą zwolenniczką transformacji swojej ekscentrycznej córki. Ta bowiem sama przyznaje, że choć w szkole jest lubiana, to jednak ma kłopot ze znalezieniem chłopaka. Po prostu nie jest w ich typie... Wyznała też, jaki mężczyzna podobałby się jej najbardziej. Nie, nie chodzi o kogoś, kto przypomina Kena. Idealny mężczyzna według Barbie jest miły, rozsądny i nie ucieka przed problemami. Koniecznie musi też mieć włosy na głowie. Richi nie znosi łysych mężczyzn.

Lolita Richi ma nadzieję, że po skończeniu szkoły zostanie psycholożką, jednak bez ogródek przyznaje, że nie miałaby nic przeciwko, gdyby udało jej się zdobyć sławę dzięki wyglądowi. Jednak to marzenie przecież już spełniła.

Lolita RichiFacebook.com/LolitaRichi

alex