On ma 31 lat, a ona 91: Fizyczna strona naszego związku jest wspaniała

Jest jego najlepszą kochanką.

"Fizyczna strona naszego związku jest wspaniała. Zadziwiam samą siebie" - mówi 91-letnia kochanka 31-letniego mężczyzny.

Chodzą na randki i uprawiają seks. Zachowują się jak typowa para kochanków, nietypowa jednak jest różnica wieku między nimi. Kyle Jones ma 31 lat, a jego partnerka, Marjorie McCool, 91. Jest zatem od niego starsza o równo 60 lat. Jones nie widzi w tym jednak nic dziwnego.

Mózg każdego człowieka funkcjonuje inaczej, niektórzy faceci wolą blondynki, inni brunetki, jeszcze inni wolą facetów, a ja - lubię starsze panie - czytamy jego wypowiedź na portalu Dailymail.co.uk.

Jones miał 18 lat, kiedy poczuł pociąg do starszych kobiet. Wtedy po raz pierwszy miał stosunek seksualny z 50-letnią kobietą. Obecnie wyszukuje sobie partnerki za pośrednictwem internetu. Głównie w wieku 60-80 lat. Na ogół jednak z początku ma pod górkę.

Zawsze, kiedy próbuję nawiązać kontakt ze starszą kobietą, jej pierwsza reakcja to: jesteś za młody - ubolewa.

Jego ulubioną kochanką jest 91-letnia Marjorie McCool, którą w 2009 roku poznał w księgarni, w której wtedy pracował. Marjorie, matka 6 dzieci, była od 37 lat rozwódką. Kyle odważył się i poprosił ją o numer. Zgodziła się na spotkanie i jest zachwycona młodym kochankiem.

Fizyczna strona naszego związku jest wspaniała. Zadziwiam samą siebie, on zadziwia mnie. Nie ma niczego lepszego. Ubieram się seksownie do łóżka - zdradza Marjorie.

ZOBACZ ZDJĘCIA PARY

Marjorie była w stanie wybaczyć nawet niewierność.

Na początku byłam zazdrosna o jego inne kobiety, ale on wciąż do mnie wraca i mówi, że jestem najlepsza.

Sędziwej kochance nie przeszkadza, że wszyscy biorą Kyle'a za jej syna albo nawet wnuka. Jemu z kolei nie przeszkadza efekt działania czasu na ciało Marjorie.

Kobiety martwią się o swoje obwisłe piersi, ale myślę, że kiedy naturalnie wiszą, wyglądają świetnie. Nie jestem fanem chirurgii plastycznej.

Jednak z drugiej strony lubi eufemizmy, na przykład kiedy mowa o włosach kochanki.

Nie lubię mówić, że są siwe, raczej platynowe. Tak jest bardziej naturalnie.

Marjorie McCool, Kyle JonesBulls

Kyle Jones ma świadomość, że kiedy ludzie widzą go w towarzystwie starszych kobiet, powszechne staje się podejrzenie, że robi to dla pieniędzy.

To w ogóle nie jest prawda - zaprzecza. - Robię to, bo to lubię i one też to lubią. Mam randki z kobietami o różnym statusie materialnym i nigdy mnie nie obchodzi, co posiadają.

Dużym problemem dla Kyle'a jest brak możliwości ustatkowania się. Związek z tak bardzo odległą wiekowo kobietą, siłą rzeczy, ma bardzo ograniczoną przyszłość.

Właściwie to chciałbym spotkać właściwą osobę i ustatkować się, ale one niestety umierają przede mną - mówi z żalem Kyle Jones.

Ze specyficznym upodobaniem Kyle'a pogodziła się też jego matka, Ceceila Jones, która początkowo sądziła, że namiętność do dużo starszych kobiet to przelotna fascynacja.

Naprawdę nie byłam pewna, czy to było coś trwałego, czy tylko faza, którą przechodzą młodzi ludzie. Kiedy jednak zobaczyłam, ile czasu z nimi spędza, zrozumiałam, że to nie tylko fascynacja.

Pogodzona z nietypowym upodobaniem syna Ceceila Jones zaakceptowała "najlepszą" kochankę syna i nawet z uśmiechem pozowała z nią do wspólnych zdjęć.

Marjorie McCool i Kyle JonesBulls

alex