Ten występ podbija internet. Jury miało łzy w oczach. Nawet Cowell wstał

Niesamowity występ nastolatków w brytyjskim "Mam talent".

"Łzy same napłynęły do oczu, poruszające" - mówiło jury. Owacja na stojąco w wykonaniu całej sali, a nawet zdystansowanego Simona Cowella. Tak wyglądała reakcja na występ dwóch uczniów, Leondre'a i Charlie'ego.

Leondre Devries (13 lat) i Charlie Lenehan (15 lat) stworzyli duet Bars&Melody, który zaprezentował się w brytyjskim "Mam talent". Ich występ zachwycił publiczność. Słuchacze wstali i klaskali przed długie minuty. Wstało także wzruszone jury, nawet zdystansowany z reguły Simon Cowell. Chłopcy wykonali na bardzo wysokim poziomie własny utwór, opowiadający wzruszającą historię 13-letniego Leondre. Był on dręczony w szkole.

Pod szkołą napadła na mnie grupa uczniów. Przewrócili mnie, okładali pięściami i kopali - powiedział w "The Sun".

Początkowo chłopiec siniaki tłumaczył w domu agresywną grą w piłkę. Nie potrafił jednak tłumić emocji i nosić w sobie tajemnicy.

Musiałem w końcu o tym komuś powiedzieć. Nie dawałem już sobie rady, byłem bardzo przygnębiony. Gdy opowiedziałem tacie o wszystkim, zacząłem płakać i płakałem ciągle, płakałem - mówił chłopiec dalej.

Ich piosenka, jak się sami wyrazili, ma przeciwdziałać bullyingowi, czyli fizycznemu i psychicznemu dręczeniu przez kolegów.

Łzy same napłynęły mi do oczu. To było poruszające - powiedziała Alesha Dixon.

Posłuchajcie tego niesamowitego występu.

karo