A gdyby tak Donald Tusk wystąpił w 'X Factor'...? To wideo robi w sieci furorę

Donald Tusk śpiewa w "X Factor".

"Przedstawisz się nam?" - pyta tradycyjnie Kuba Wojewódzki. "Szef Platformy Obywatelskiej" odpowiada dumnie Donald Tusk. Zaraz potem słyszy: "scena jest twoja" i zaczyna swój "występ w X Factor". Co śpiewa? Oczywiście "Hey Jude".

W poniedziałek wielkanocny Kancelaria Premiera umieściła na YouTube'ie nagranie, na którym Donald Tusk śpiewa piosenkę Beatlesów "Hey Jude". Jak się później okazało, to właśnie ten utwór wybrano jako podkład muzyczny do spotu, wyprodukowanego z okazji 10-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. W sieci nic jednak nie ginie, a co więcej niejednokrotnie dostaje nowe życie. Tak też stało się i z "Hey Jude" w wersji Tuska.

Wrocławska wytwórnia filmowa Kalafior Pictures pokusiła się nawet o "wysłanie" szefa rządu do "X Factora". Jak wypadł? Przygotujcie chusteczki, bo można popłakać się ze śmiechu.

karo

Więcej o:
Komentarze (6)
A gdyby tak Donald Tusk wystąpił w 'X Factor'...? To wideo robi w sieci furorę
Zaloguj się
 • extrapozyczki

  Oceniono 1 raz -1

  Dobre :)

 • forfiter_jr

  Oceniono 13 razy -1

  "...z okazji 10-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej."
  Nie jestem pewien, czy to jest powód do dumy i świętowania.

  I nie piszcie nic o przygotowywaniu chusteczek, bo w świetle tematyki poruszanej w tym serwisie, może to zabrzmieć co najmniej dwuznacznie...

 • nkwd

  Oceniono 10 razy -2

  Coś mnie ominęło ?
  "A gdyby tak Donald Tusk wystąpiła w 'X Factor'...? "
  Tusk też popłynął zgodnie z modą i płeć zmienił ?

 • marta3475

  Oceniono 24 razy -4

  ja tam lubię Komorowskiego i Tuska. nie jako przedstawicieli rządu ale jako ludzi, mają normalne podejście do ludzi, powiedzą słuchajcie jest tak i tak, nie robią patosu ze swoich wystąpień jak PiS , nie są nadymani samymi sobą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX