Takiego pytania od Polki Jimmy się nie spodziewał! Zapytała go o...

W talk show Jimmy'ego Kimmela na widowni usiadła Polka. Zadała mu odważne pytanie.

Jimmy Kimmel - prowadzący jeden z najpopularniejszych talk show w USA - w przerwie pomiędzy nagraniami ucina sobie pogawędki z widzami. Niedawno w nagraniu show wzięła udział Polka. Błyskawicznie zyskała sympatię widowni. A Jimmy Kimmel i aktor Greg Kinneal udzielili jej kilku miłosnych rad...

Kimmel zwrócił uwagę na Kasię dzięki jej oryginalnemu różowemu wiankowi. Zaczął rozmowę... Od słowa do słowa dowiedział się, że dziewczyna pochodzi z Polski i przyjechała w odwiedziny do swojego chłopaka, który mieszka  w Seattle. Para poznała się w Warszawie, a teraz razem zwiedza Stany Zjednoczone. Polka w pewnym momencie zapytała prowadzącego:

Jak mogę sprawić przyjemność mojemu amerykańskiemu chłopakowi?

Polka na widowni w talk show u Jimmy'ego KimmelaScreen z Youtube

Jimmy Kimmel był wyraźnie zaskoczony pytaniem.

A czy macie z tym jakieś problemy? Myślę, że na to są wszędzie te same sposoby - powiedział.
Ale chciałabym być w tym lepsza. Może są jakieś różnice kulturowe? - drążyła temat Polka.
Proponuję, żebyście popracowali nad tym. Naukę w trakcie weekendu - radził Kimmel. - Myślę, że sam fakt, że zadałaś to pytanie, oznacza, że jesteś na właściwym  torze... - odpowiedział w końcu Kimmel.

Jimmy KimmelScreen z Yotube.com

Zobaczcie wideo z odważną Polką.

Chwilę później pojawił się pierwszy gość aktor Greg Kinnear. Jimmy Kimmel jego także zapytał o to "jak sprawić przyjemność mężczyźnie". Aktor odparł: Pierwsza rzecz to włożyć kwiaty we włosy...

Takie bezpośrednie pytanie zapewne nie zdziwiło tych, którzy znają Polkę lub jej internetową działalność. Katarzyna prowadzi bloga F-animation. Decyzję o jego założeniu podjęła w zeszłym roku, gdy skończyła 30 lat. Strona miała pozwolić jej na realizację marzeń i pasji.

Chciałam połączyć moje chcenie pisania z zainteresowaniem 'internetami', wielką sympatią do mody oraz niespożytą energią do błaznowania i bawienia siebie oraz innych (animacja). Wyszło więc na to, że powinnam: bawić się modą, a następnie opisywać to na blogu:)

Plan jest taki, aby do kolejnych urodzin (do marca 2014) przeprowadzić i udokumentować 30 działań, które w jakiś sposób animują modę / modą. Chodzi o to, aby coś wymodzić;)

Wymyślam zatem postrzelone akcje, których normalnie bym się nie podjęła, bo i po co - nie mają one większego sensu czy celu. Chodzi mi o czystą i dosłowną zabawę modą, a właściwie tym, co mam (lub mogłabym mieć) w szafie. Wszystko to z przymrużeniem oka, z luzem, jajem - pisze na fanpage'u jej bloga na Facebooku.

Element Kate, prasowanie w tramwaju, f-animation.blogspot.comScreen z Facebook.com/Element.Kate

Element Kate, f-animation.blogspot.comScreen z F-animation.blogspot.com

Vic/ karo