To dopiero wspierająca matka! Pyta córkę w "MasterChefie": Najgorsza jesteś? A ta w płacz! [HIT INTERNETU]

Filmik z programie "MasterChef" z niezwykle wymagającą matki w roli głównej, stał się hitem sieci.

W "MasterChef" aspirujący kucharze miażdżące słowa krytyki słyszą zazwyczaj od wymagających jurorów. Jednak w ostatnim odcinku jedna z uczestniczek usłyszała jej od własnej matki. Rodzicielka najwyraźniej nie mogła przyjąć do wiadomości tego, że jej córka nie jest najlepsza i na wizji szorstko oceniła jej umiejętności. Filmik z programu zatytułowany "Matka roku w MasterChef" błyskawicznie obiegł sieć, ma teraz ponad 50 tys. wyświetleń. W tym odcinku uczestnicy mieli za zadanie przyrządzić potrawy przypominające o smakach dzieciństwa. Beacie Śniechowskiej najwyraźniej nie poszło najlepiej.

 

Smak dzieciństwa odtworzyłam, ale wydaje mi się, że to nie był poziom "MasterChefa" dzisiaj - tłumaczyła się uczestniczka przed kamerami.

Jej mamie przełknięcie porażki córki przyszło jednak z o wiele większym trudem.

I przepraszam, nie na moim poziomie. To lepiej wychodzi w domu, jak to zrobię - odparła na wizji "wspierająca" matka.

Córka na początku nie dowierzała:

Naprawdę?
Tak - odparła nieprzejednana matka.
To Ci włączę teraz 60 minut jak wrócimy, czas start - próbowała się jeszcze silić na żart uczestniczka.

No spróbujemy - odparła matka.

MasterChef, Beata Śniechowska X-news

W pewnym momencie córce jednak puściły nerwy, przed kamerami zalała się łzami.

Najważniejsze było dla mnie to, żeby usłyszeć od mamy, że są fajne, że są idealne, bo to ja zrobiłam - mówiła przez łzy.

Potem było jednak jeszcze straszniej. Pech chciał, że dziewczyna trafiła do najsłabszej trójki. Tego już nie mogła zdzierżyć wymagająca matki. Michel Moran wydał wyrok:

Przekombinowałaś, ale mimo tego nie jesteś najgorsza dzisiaj, wracaj na stanowisko - ocenił.

Matka uczestniczki nie zrozumiała Morana:

Najgorsza jesteś? - dopytywała.

Córka próbowała się krygować.

Nie - odpowiedziała.
Myślałam, że powiedzieli, że najgorsza jesteś - spuentowała matka.

MasterChef, Beata Śniechowska X-news

Filmik z rodzicielką uczestniczki programu w roli głównej błyskawicznie podbił sieć. Internauci ocenili "wparcie" matki w komentarzach:

matka.. ? oddaj fartucha!
zajebiście, pojechać sb do tvn-u i córkę poniżyć przed kamerami XD?

Były też ostrzejsze oceny:

Raczej? pojęcie "Matki" tu nie powinno mieć miejsca, co najwyżej statusowo ale nie ma to nic z Matczyną miłością, a o wsparciu nie wspomnę - Chora Kobieta.

Obejrzyjcie cały filmik.

Vic

Więcej o:
Komentarze (12)
To dopiero wspierająca matka! Pyta córkę w "MasterChefie": Najgorsza jesteś? A ta w płacz! [HIT INTERNETU]
Zaloguj się
 • paw15

  Oceniono 74 razy 70

  A czy ta cała matka nie mogła dać jej coś łatwiejszego? Wymyśliła eklerki a nie mogła np. naleśników czy omleta? Widać że matka Beaty ma po prostu chore ambicje a że córka ich nie zrealizowała to najlepiej poniżyć ją przed kamerami...Matka to matka ale na miejscu Beaty kazałabym jej wyjść i to przy jurorach

 • onomatopeja

  Oceniono 69 razy 67

  Oglądałam ten odcinek, przykry incydent .Sama jestem matką , może wymagającą ale staram sie pocieszać i wspierać a nie łajać i narzekać, bo matka jest od tego aby wspierać .Mój nastoletni syn w dzień matki chciał zaparzyć mi poranna kawę , zrobił to kawa była lurowata i przesłodzona, ale mimo wszystko podziekowałam i powiedziałam że dobra , a gdy zniknął w swoim pokoju wylałam (sory ale nie dało sie tego pić) mówiąc że wypiłam.Do tej pory kiedy chce zrobić mi kawe mówie" to zrób" ....ale nie tylko dlatego żeby nie zrobic mu przykrości , tylko po to ,że może kiedyś doczekam sie idealnej i wspaniałej.To od matki dziecko sie uczy gotować i to matka jest tu po to ,aby powiedzieć ....Następnym razem będzie lepiej.......

 • mi_ia

  Oceniono 56 razy 52

  Po twarzy od razu widać, że to wredna baba. Nie przejmuj się Beata, głowa do góry, trzymam za ciebie kciuki, jeszcze pokażesz matce kto tu jest szefem

 • nihilist_24

  Oceniono 38 razy 38

  rozumiem ją bo zawsze walczhyłam z tym, by zaimponować mojej mamie, która prawda kochała mnie, ale zawsze powtarzała, że nic nie umiem, nie poradze sobie na studiach, nie znajdę pracy, nikt mnienie pokocha itp itd.i nie traktuję tego forum jako terapii, tylko chciałabym by ludzie zrozumieli jak to jest się poczuć, kiedy wiecznie nie zadowala nikogo, to co robisz. współczuję.

 • atesia88

  Oceniono 40 razy 34

  Nie ma to jak wsparcie najblizszych, sama co nie co na ten temat wiem. Mój tata całe liceum powtarzał mi, że nie zdam matury, bo jestem matoł, a zdałam, orłem nie byłam, ale jednak wsparcie to wsparcie. Ech..

 • jagss

  Oceniono 31 razy 29

  też na to zwróciłam uwagę, żal mi się dziewczyny zrobiło. Całe życie pewnie próbuje sprostać chorym ambicjom matki i jak widać wiele emocji ją to kosztuje. Mam nadzieję że mamuśka zobaczy jak widzą ją inni i się ogarnie.

 • agapietx

  Oceniono 12 razy 12

  Całkiem smutne.. NIE

 • maggy.

  Oceniono 21 razy 11

  Ja też nie zrozumiałam Morona i myślałam, że powiedział "jesteś najgorsza". Oczywiście zorientowałam się o co mu chodziło, gdy Beata wróciła na miejsce. Ale mama mogła nie znać reguł. Może bała się, że córka odpada... Więc to mogę jej darować. Jeśli chodzi o pierwszą wypowiedź, to faktycznie...pojechała. Mogła być zestresowana występem w tv, ale w sumie wspieranie dziecka w takim momencie powinno być dla rodzica czymś instynktownym. Generalnie wydała mi się bardzo zimną kobietą. Chociaż Beata na fejsie napisała, że mama "jest ambitna, ale nie jest aż tak surowa..." W każdym razie w tym konkretnym momencie zachowała się okropnie.

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 2

  E tam, może mamusia przygłucha lekko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX