Nowy hit internetu! Czarownica w kawiarni w NY? Nie! To tylko wkręt, w który uwierzyłby KAŻDY

Filmik bije rekordy popularności.

Na taki wkręt nabrałby się chyba każdy! Przygotowano go bowiem z wielkim rozmachem i świetnym uprzednim przemyśleniem. W znanej nowojorczykom kawiarni "'sNice" w West Village ekipa remontowa zamontowała w nowo zbudowanej ścianie specjalne linki przyczepiane do pasa, mechanizm poruszający stolikami oraz spadające ze ścian obrazy i książki. Sterowane były one jednym przyciśnięciem guzika w pilocie.

W knajpce usadzono na swoim miejscach aktorów. Wchodzący klienci oczywiście niczego się nie domyślali. Spokojnie zamówili sobie kawę czy śniadanie. Nagle stali się świadkami niezwykłej sytuacji. Pewna młoda kobieta zaczynać kłócić się z mężczyzną, który wylał niechcący na jej laptopa kawę. Kłócąca się para od razu zwraca uwagę świadków. I właśnie wtedy zaczynają się dziać niewytłumaczalne rzeczy!

Telekinetic Coffee Shop Surprise Youtube.com

Wściekła kobieta zdaje się posiadać jakąś magiczną moc. Jednym ruchem ręki "rzuca" mężczyzną o ścianę i "podtrzymuje" go tak przez kilka sekund. Reakcje wkręconych - bezcenne! Ciekawi co stanie się potem? Zobaczcie sami!

Telekinetic Coffee Shop Surprise Youtube.com

Filmik zamieszczony na Youtube.com nie jest jednak zwyczajnym gagiem. To promocja najnowszego filmu "Carrie" z Chloe Grace Moretz i Juliane Moore w rolach głównych. Trzeba przyznać, że akcja jest udana. Filmik obejrzało już prawie 16 milionów osób, a liczba ta stale rośnie.

aga

Więcej o:
Komentarze (7)
Nowy hit internetu! Czarownica w kawiarni w NY? Nie! To tylko wkręt, w który uwierzyłby KAŻDY
Zaloguj się
 • luciana

  Oceniono 12 razy 10

  Ciekawe jakbym sama zareagowała. :) Fajny pomysł swoją drogą.

 • lolaszek

  Oceniono 12 razy 6

  Wow chyba bym się zachowała tak samo! Strasznie, a na Carrie zmierzam się wybrać obowiązkowo, to musiało być straszne!

 • silverr

  Oceniono 2 razy 2

  znacznie bardziej podobają mi sie takie reklamy niż te standardowe, nudne, zasłaniające drogę bilbordy czy wredne, wyskakujące okienka w sieci. I mimo kosztów widać, że przynosi to efekty;)

 • russel

  Oceniono 15 razy -9

  Nudy. Robię większą rozpierduchę samym spojrzeniem. A Carrie to okropny film. Odradzam oryginał, a jego kopię tym bardziej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX