19-latka okradła bank i pochwaliła się tym na Youtube! Najgłupsza złodziejka?

Ta nastolatka się nie popisała.

Hannah Sabata wpadła na dosyć wątpliwy pomysł: ta 19-letnia Amerykanka z Nebraski napadła na bank i ukradła ponad 6 tysięcy dolarów i natychmiast pochwaliła się tym faktem na Youtube! W filmiku wymachuje zrabowaną gotówką i szczegółowo opisuje, jak udało jej się dokonać kradzieży. Żeby tego było jeszcze mało, filmik podpisała tak:

Właśnie ukradłam samochód i napadłam na bank. Jestem teraz bogata i mogę oddać dług mojej uczelni. A jutro idę na zakupy! - pochwaliła się.

Hannah SabataScreen z Youtube.com

Nastolatce wydawało się, że udało jej się wszystkich przechytrzyć, bo na filmiku pisała wiadomości na kartce, a ich treść można było odczytać tylko w lustrze. Jednak jakby ktoś miał trudności z odczytaniem tego kodu - na wszelki wypadek dodała do filmu też napisy. Wkrótce po opublikowaniu nagrania Hannah Sabata została aresztowana, a z zakupowego szaleństwa nic nie wyszło - dziewczyna nie zdążyła widać nawet centa, bo policja odnalazła w jej domu całą skradzioną kwotę. Nakręcony przez nią materiał obejrzało na Youtube już ponad milion osób!

Hannah SabataScreen z Youtube.com

W filmiku dziewczyna opowiada, że ukradła samochód i zdradza, jakie skarby w nim znalazła: miskę pełną marihuany i kilka zrolowanych jointów. W trakcie relacjonowania tej historii, nastolatka z zadowoleniem wymachuje przed kamerą kluczykami do auta.

Hannah SabataScreen z Youtube,com

Sabata chciała uchodzić za ostrożną i mądrą:

Oczywiście od razu zdjęłam tablice rejestracyjne i je wyrzuciłam - informuje.

Kiedy 19-latka miała już środek lokomocji, napadła na bank:

Obrabowałam bank z bronią w poszewce - pochwaliła się.

Hannah SabataScreen z Youtube,com

Sabata ukradła dokładnie 6 tysięcy 256 dolarów. Nastolatka miała poczucie misji, a jej uczynek miał być sprzeciwem wobec systemu:

Zrobiłam to, bo jestem niewolnikiem rządu. W ogóle cały system jest tylko grą. Ale przede wszystkim zrobiłam to dlatego, bo rząd ukradł moje dziecko. Zabrali mi je, zanim zaniosłam je do domu - wyznała.

Dziewczynie odebrano prawo do wychowywania dziecka z powodu jej uzależnienia od narkotyków. Jednak obrabowanie banku i pochwalenie się tym w Internecie z pewnością nie należało do przemyślanych zachowań. Teraz Sabata pretenduje do miana najgłupszej złodziejki. Zasłużyła na to określenie?

Cały filmik możecie zobaczyć tutaj:

Vic