Nie zgadniesz, jaki talent ma ta dziewczyna!

Zaskakujące hobby młodej Amerykanki.
Zaskakujące hobby młodej Amerykanki Mimo sporej nadwagi, postanowiła zaprezentować w "Mam talent" taniec na rurze Lu Ann okazała się być sensacją w amerykańskiej edycji "Mam talent". Dziewczyna mimo sporej nadwagi, postanowiła zaprezentować w telewizji swój taniec na rurze. Lu Ann okazała się być sensacją w amerykańskiej edycji "Mam talent". Dziewczyna mimo sporej nadwagi, postanowiła zaprezentować w telewizji swój taniec na rurze. Lulu ma 27 lat i taniec od zawsze był jej wielkim hobby. Jako mała dziewczynka borykała się z nieśmiałością, jednak zajęcia dla cheerleaderek pozwoliły się jej przełamać. Zaraz po skończeniu szkoły Lulu zaszła w ciążę i porzuciła taniec. Ale cały czas bardzo pragnęła powrócić do swojej wielkiej pasji. W końcu udało jej się to. Po urodzeniu drugiego dziecka odkryła pole dancing, czyli taniec na rurze. Jak sama powiedziała w programie: - Jestem normalną matką i żoną, która po prostu ma wielkie marzenie i wielki cel, żeby tańczyć. Mimo wielkich oczekiwań, Lulu jednak nie oczarowała jurorów. W trakcie jej występu aż dwoje jurorów nacisnęło "x": Howard Stern i Sharon Osbourne. Jedynie Howie Mandel ocenił ją na "tak". Kiedy jury wylewało na głowę Lulu kubeł zimnej wody, na scenę wyszedł prowadzący - Nick Cannon, który stanął w obronie dziewczyny i powiedział: - Jednym z powodów, dla którego Lulu przyszła do tego programu, był mój występ na rurze w poprzednim sezonie. Po tych słowach Cannon jednym sprawnym ruchem zdarł z siebie koszulę i oczom widzów ukazało się skąpa turkusowa góra od bikini - taka sama jaką miała na sobie Lulu. Dziewczyna widać była wdzięczna za rozładowanie atmosfery, zachęciła prowadzącego, aby sam dał krótki występ. Nie musiała go długo namawiać, zresztą sama za chwilę także do niego dołączyła! Jury i widownia zamarła. Na szczęście rura wytrzymała podwójne obciążenie. Duet zrobił wrażenie szczególnie na Howardzie Sternie, który wszedł na scenę i wsunął Nickowi za spodnie kilka banknotów. Lulu dostała swoją gażę do ręki.

Lu Ann okazała się być sensacją w amerykańskiej edycji Mam talent. Dziewczyna, mimo sporej nadwagi, postanowiła zaprezentować w telewizji swój taniec na rurze.

americas got talent

Lulu ma 27 lat i taniec od zawsze był jej wielkim hobby. Jako mała dziewczynka borykała się z nieśmiałością, jednak zajęcia dla cheerleaderek pozwoliły się jej przełamać. Zaraz po skończeniu szkoły Lulu zaszła w ciążę i porzuciła taniec. Ale cały czas bardzo pragnęła powrócić do swojej wielkiej pasji. W końcu udało jej się to. Po urodzeniu drugiego dziecka odkryła pole dancing, czyli taniec na rurze. Jak sama powiedziała w programie:

Jestem normalną matką i żoną, która po prostu ma wielkie marzenie i wielki cel, żeby tańczyć.

americas got talent

Mimo wielkich oczekiwań, Lulu jednak nie oczarowała jurorów. W trakcie jej występu aż dwoje jurorów nacisnęło "x": Howard Stern i Sharon Osbourne. Jedynie Howie Mandel ocenił ją na "tak".

americas got talent

Kiedy jury wylewało na głowę Lulu kubeł zimnej wody, na scenę wyszedł prowadzący - Nick Cannon, który stanął w obronie dziewczyny i powiedział:

Jednym z powodów, dla którego Lulu przyszła do tego programu, był mój występ na rurze, w poprzednim sezonie.

Po tych słowach Cannon jednym sprawnym ruchem zdarł z siebie koszulę i oczom widzów ukazało się skąpa turkusowa góra od bikini - taka sama jaką miała na sobie Lulu. Dziewczyna widać była wdzięczna za rozładowanie atmosfery, zachęciła prowadzącego, aby sam dał krótki występ. Nie musiała go długo namawiać, zresztą sama za chwilę także do niego dołączyła! Jury i widownia zamarła.

americas got talent

Na szczęście rura wytrzymała podwójne obciążenie. Duet zrobił wrażenie szczególnie na Howardzie Sternie, który wszedł na scenę i wsunął Nickowi za spodnie kilka banknotów, Lulu dostała swoją gażę do ręki.

americas got talent

My podziwiamy odwagę Lulu i luz Cannona. Zobaczcie wideo:

zuz

Zobacz także:

REMIS! Ucieszyli się? Pełno VIPÓW na meczu POLSKA-ROSJA

PIĘKNE DZIEWCZYNY dopingują swoich partnerów na boisku!

To oni grają na Euro 2012! Nasi piłkarze PRYWATNIE

Więcej o:
Komentarze (20)
Nie zgadniesz, jaki talent ma ta dziewczyna!
Zaloguj się
 • browaryr

  Oceniono 14 razy 10

  mocna ta rura musi byc..

 • noltee

  Oceniono 15 razy 9

  Nie zgadłem! A obstawiałem że wciąga naraz 3 kg kiełbasy bez popitki.

 • koja

  Oceniono 28 razy 6

  Tany tany na róże z tytanu. Niech kręci się kobieta, może schudnie.

 • sansa

  Oceniono 27 razy 5

  Grycanka też wyglądałaby na rurze, jak nadziany na rożen gigantyczny salceson.

 • grotasolna

  Oceniono 16 razy 2

  Chciałbym obejrzeć taki taniec na rurze naszego rodzimego trio Pań Grycanek .

 • robaczku

  0

  niezle ... - http://skr8.pl/k32liu

 • wasza_mama

  Oceniono 31 razy -1

  OBLESNE

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 11 razy -1

  NBC musi mieć fajną polisę ubezpieczeniową.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX