Miał narzeczoną. A po udarze stał się... gejem!

Rok temu miał wypadek.
Miał narzeczoną. Po udarze został gejem Był zaręczony, jeździł na motorze, uwielbiał imprezować. Udar zmienił wszystko Jeszcze rok temu pracował w banku, grał w rugby i ważył 115 kg. Pewnego dnia miał wypadek, który spowodował udar mózgu. Po tym wydarzeniu stał się gejem. Jeszcze rok temu pracował w banku, grał w rugby i ważył 115 kilogramów. Jednak pewnego dnia miał wypadek, który spowodował odcięcie dopływu krwi do mózgu, a w rezultacie udar. Po tym wydarzeniu stał się zupełnie innym człowiekiem i kompletnie zmieniła się jego osobowość. - Chris, którego znałem, nie istniał. Pojawił się nowy Chris. Zdałem sobie sprawę, że udar spowodował, że stałem się gejem - powiedział w wywiadzie dla BBC. Po roku Chris odwiedził miejsce nieszczęśliwego wypadku. Jednak jak się okazuje, dla niego nie był on taki nieszczęśliwy. - Gdybym nie stoczył się z tego wzgórza, nadal byłbym starym Chrisem, a nie tym, kim jestem teraz. A wolę osobę, którą jestem teraz - powiedział. Chris był wtedy zaręczony, jeździł na motorze, uwielbiał imprezować. Ale udar zmienił wszystko. Birch nie pamięta zbyt dobrze swojego życia sprzed wypadku. Teraz ma narzeczonego, który uważa, że Chris zawsze był gejem, tylko nie zdawał sobie z tego sprawy: - Wierzę, że to zawsze było w Chrisie. Ludzie dorastają nie wiedząc, że są homoseksualni i zakładają rodziny, po czym uświadamiają sobie, że faktycznie są homoseksualni, ale nie potrzebują udaru, by to odkryć - powiedział Jak Powell. Chris jest jednak odmiennego zdania. Uważa, że to tylko i wyłącznie zmiany neurologiczne sprawiły, że woli teraz mężczyzn. Kiedy odkrył, że nie pociągają go już kobiety, był przerażony: - To był dla mnie samotny okres. Bałem się komukolwiek o tym powiedzieć, bo taki nie byłem, więc nie powinienem być taki teraz. Wyprowadziłem się z domu, aby odkryć siebie na nowo - wyznał. Chris twierdzi, że nie chciałby się cofnąć w czasie: - Jestem szczęśliwszy niż byłem, dlaczego więc miałbym się zmieniać? - stwierdził.

Jeszcze rok temu pracował w banku, grał w rugby i ważył 115 kilogramów. Jednak pewnego dnia miał wypadek, który spowodował odcięcie dopływu krwi do mózgu, a w rezultacie udar. Po tym wydarzeniu stał się zupełnie innym człowiekiem i kompletnie zmieniła się jego osobowość.

Chris, którego znałem, nie istniał. Pojawił się nowy Chris. Zdałem sobie sprawę, że udar spowodował, że stałem się gejem - powiedział w wywiadzie dla BBC.

Brytyjska telewizja BBC3 nakręciła dokument o życiu Chrisa po wypadku.

Chris Birch, BBC

Po roku Chris odwiedził miejsce nieszczęśliwego wypadku. Jednak jak się okazuje, dla niego nie był on taki nieszczęśliwy:

Gdybym nie stoczył się z tego wzgórza, nadal byłbym starym Chrisem, a nie tym, kim jestem teraz. A wolę osobę, którą jestem teraz - powiedział.

Chris był wtedy zaręczony, jeździł na motorze, uwielbiał imprezować. Ale udar zmienił wszystko. Birch nie pamięta zbyt dobrze swojego życia sprzed wypadku. Teraz ma narzeczonego, który uważa, że Chris zawsze był gejem, tylko nie zdawał sobie z tego sprawy:

Wierzę, że to zawsze było w Chrisie. Ludzie dorastają nie wiedząc, że są homoseksualni i zakładają rodziny, po czym uświadamiają sobie, że faktycznie są homoseksualni, ale nie potrzebują udaru, by to odkryć - powiedział Jak Powell.

Chris Birch

Chris jest jednak odmiennego zdania. Uważa, że to tylko i wyłącznie zmiany neurologiczne sprawiły, że woli teraz mężczyzn. Kiedy odkrył, że nie pociągają go już kobiety, był przerażony:

To był dla mnie samotny okres. Bałem się komukolwiek o tym powiedzieć, bo taki nie byłem, więc nie powinienem być taki teraz. Wyprowadziłem się z domu, aby odkryć siebie na nowo - wyznał.

Obecnie pracuje jako fryzjer. Próbuje też odbudować dobre relacje z matką, która bardzo przeżyła zmianę syna. Chris poddał się nawet komputerowym badaniom, które miały stwierdzić, czy urodził się gejem. Połowa testów miała wyniki normalne dla mężczyzny heteroseksualnego, druga połowa dla homoseksualisty. Dr Rahman, który zajmował się Chrisem, stwierdził, że jego homoseksualne uczucia mogły być ukryte, ale udar sprawił, że się aktywowały.

Chris twierdzi, że nie chciałby się cofnąć w czasie:

Jestem szczęśliwszy niż byłem, dlaczego więc miałbym się zmieniać? - stwierdził.

Jax

Zobacz także:

Ojciec rodziny zmienił płeć po ukąszeniu pszczoły

Adamik przerwała milczenie. Geje i lesbijki w polskim show-biznesie

Znani już nie boją się przyznawać do swojej odmiennej orientacji seksualnej