Najgrubszy mężczyzna w Wielkiej Brytanii bierze ślub!

Najgrubszy mężczyzna na Wyspach i jeden z najgrubszych ludzi świata stanie na ślubnym kobiercu.
Ślub najgrubszego mężczyzny na Wyspach Najgrubszy mężczyzna w Wielkiej Brytanii stanie na ślubnym kobiercu Barry Austin mieszka w Anglii i ma 44 lata. Uznawany jest za najgrubszego mężczyznę w Anglii. Waży 320 kg. Związany jest z Debbie Kirby, którą poprosił o rękę. Barry Austin mieszka w Anglii i ma 44 lata. Uznawany jest za najgrubszego mężczyznę w Anglii. Waży 320 kilogramów! Od czasów szkolnych związany jest z Debbie Kirby, którą niedawno poprosił o rękę. Mężczyzna już 13 lat temu zaproponował ukochanej założenie rodziny, ona jednak odmówiła. Kobieta obawiała się, że jej dzieci mogą być wyśmiewane przez rówieśników. Teraz zmieniła zdanie. Matka czworga dzieci powiedziała, że jest zachwycona perspektywą ślubu, a jej dzieci, Sarah (26), Danielle (22), Marcus (20) i Demie Lee (18), już planują szczegóły ceremonii. Debbie o swoim przyszłym mężu wypowiada się bardzo ciepło. Jego waga nie stanowi dla niej żadnego problemu: - Nie interesuje mnie otyłość Barry'ego, kocham go za wspólne rozmowy. On jest dobrym człowiekiem, ma złote serce i mnie rozśmiesza - mówi Kirby. Przyszli małżonkowie poznali się jeszcze przed szkołą średnią. Później ich drogi się rozeszły. Dopiero po nieudanym małżeństwie Debbie para odnowiła kontakty. Kobieta postanowiła więc wziąć sprawy w swoje ręce i wymusić na przyszłym mężu przejście na dietę. To radykalna zmiana. Barry przed zmianami w swoim menu spożywał 29 000 kalorii dziennie! Teraz musi ograniczyć się do 1 500. Na decyzję o zmianie swoich nawyków żywieniowych nie wpłynęła jedynie miłość do ukochanej kobiety. Stan najgrubszego mężczyzny w Wielkiej Brytanii był tak poważny, że lekarze zaczęli ostrzegać go przed przedwczesną śmiercią. Barry i Debbie mają nadzieję, że uda im się wspólnie pokonać słabości Barry'ego, który wyznaczył sobie cel. Chce stracić sporo kilogramów do czasu ślubu, żeby włożyć na ceremonię smoking. - Powiedział mi, że chce skonsumować małżeństwo podczas naszej nocy poślubnej, więc to dla niego kolejny bodziec, aby schudnąć - mówi Debbie.

Barry Austin mieszka w Anglii i ma 44 lata. Uznawany jest za najgrubszego mężczyznę w Anglii. Waży 320 kilogramów! Od czasów szkolnych związany jest z Debbie Kirby, którą niedawno poprosił o rękę. Mężczyzna już 13 lat temu zaproponował ukochanej założenie rodziny, ona jednak odmówiła. Kobieta obawiała się, że jej dzieci mogą być wyśmiewane przez rówieśników. Teraz zmieniła zdanie.

Barry Austin

Barry Austin

Matka czworga dzieci powiedziała, że jest zachwycona perspektywą ślubu, a jej dzieci, Sarah (26), Danielle (22), Marcus (20) i Demie Lee (18), już planują szczegóły ceremonii. Debbie o swoim przyszłym mężu wypowiada się bardzo ciepło. Jego waga nie stanowi dla niej żadnego problemu:

Nie interesuje mnie otyłość Barry'ego, kocham go za wspólne rozmowy. On jest dobrym człowiekiem, ma złote serce i mnie rozśmiesza - mówi Kirby.

Przyszli małżonkowie poznali się jeszcze przed szkołą średnią. Później ich drogi się rozeszły. Dopiero po nieudanym małżeństwie Debbie para odnowiła kontakty. To był okres największej medialnej popularności mężczyzny, który słynął z tego, że potrafił pochłonąć niewyobrażalną ilość jedzenia. Ważył ponad 400 kilogramów! Debbie to niezwykle tolerancyjna kobieta, ale przyznała, że waga jej ukochanego zaczęła w pewnym momencie przeszkadzać ich relacji. Wszystko dlatego, że Barry nie był wystarczająco delikatny i romantyczny.

Barry Austin

Debbie Kirby

Debbie Kirby

Kobieta postanowiła więc wziąć sprawy w swoje ręce i wymusić na przyszłym mężu przejście na dietę. To radykalna zmiana. Barry przed zmianami w swoim menu spożywał 29 000 kalorii dziennie! Teraz musi ograniczyć się do 1 500. Na decyzję o zmianie swoich nawyków żywieniowych nie wpłynęła jedynie miłość do ukochanej kobiety. Stan najgrubszego mężczyzny w Wielkiej Brytanii był tak poważny, że lekarze zaczęli ostrzegać go przed przedwczesną śmiercią. Barry i Debbie mają nadzieję, że uda im się wspólnie pokonać słabości Barry'ego, który wyznaczył sobie cel. Chce stracić sporo kilogramów do czasu ślubu, żeby włożyć na ceremonię smoking.

Powiedział mi, że chce skonsumować małżeństwo podczas naszej nocy poślubnej, więc to dla niego kolejny bodziec, aby schudnąć - mówi Debbie.

Miejmy nadzieję, że Barry wytrwa w swoich postanowieniach.

Barry Austin

Pat

Zobacz także:

Waży 200 kilo. I JEST GWIAZDĄ

Dlaczego najgrubsza matka świata jest taka gruba?

Były mąż najgrubszej kobiety świata opowiada o seksie z nią

Więcej o:
Komentarze (8)
Najgrubszy mężczyzna w Wielkiej Brytanii bierze ślub!
Zaloguj się
 • effcien

  Oceniono 12 razy 12

  jak można wpie[rdoli]ć 29 tys. kalorii dziennie??? ile to trzeba kasy mieć na tyle żarła! ale szczęścia życzę im obojgu, niech pracują nad sobą razem

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 10 razy 10

  Grycanki są ciut szczuplejsze jednak.

 • sansa

  Oceniono 9 razy 9

  Cholera jasna, jakaś larwa sprzątnęła Gryczankom taką partię sprzed nosa :(

 • jablonexkociak

  Oceniono 8 razy 6

  Przy tym facecie wszystkie Gracjanki mają idealną figurę.

 • chimera_xd

  Oceniono 5 razy 5

  Szczęścia! ;p

 • po.waw.pl

  Oceniono 5 razy 5

  Niezły Wafel ! Fajnie by wyglądał w małym Fiacie albo Smarcie ForTwo

 • bezkrytycznie

  Oceniono 7 razy 5

  Ostatnio tu sporo niusów o najgrubszych.

 • cerrie

  Oceniono 4 razy 4

  No ale powiedzcie czy jedzenie żeby nie wiem jak było dobre warte jest doprowadzenie się do takiego stanu?? Dla mnie to przerażające. Przecież być tak otyłym to jakby być kaleką. Tylko że kaleką niestety często się zostaje i nie ma się na to wpływu. Natomiast tutaj kwestią jest uzależnienie od jedzenia, czyli coś do czego można nie dopuścić. To przykre że ludzie doprowadzają się do takiego stanu, tym bardziej że to nie jest normalne obżarstwo no bo ja nie wiem ile dziennie trzeba by było jeść by tak utyć, chyba nic nie robić tylko 24/h jeść. Ale faktycznie należy im życzyć wszystkiego najlepszego, bo tusza na pewno nie mówi o tym jakim on jest człowiekiem w środku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX