Ta kobieta ma najdłuższe paznokcie na świecie. OHYDA!

Nietypowa pasja pewnej kobiety.
Najdłuższe paznokcie na świecie Amerykanka Ayanna chwali się swoimi długimi paznokciami Telewizja TLC wyemitowała niedawno program "Moje dziwne uzależnienia", w którym amerykanka Ayanna chwali się swoimi najdłuższymi paznokciami na świecie. Wiele kobiet narzeka na łamliwe paznokcie, korzystając z wielu odżywek i lakierów wzmacniających. Często zapuszczenie dłuższych paznokci wydaje się być nieosiągalne. Są jednak osoby, które nie mają tego problemu, a paznokcie zapuszczają z pasji. Niedawno telewizja TLC puściła program "Moje dziwne uzależnienia", w którym amerykanka Ayanna chwali się swoimi długimi paznokciami. Kobieta początkowo była uzależniona od zapuszczania paznokci u rąk, jednak zakres jej pasji rozszerzył się i zapuściła również pazury u nóg, które osiągają już ponad 10 centymetrów!!! - Moje paznokcie są po prostu seksowne! Jestem uważana dzięki nim za boginię - wypowiada się w programie. 54-letnia kobieta ma trudności z wykonywaniem wielu codziennych czynności. Ze względu na brak ruchu zdiagnozowano u niej cukrzycę, która wymaga aktywności i ćwiczeń. Zabrana na lekcję tańca, zrezygnowała po pierwszych zajęciach, obawiając się o swoje paznokcie. Kobieta jest jednak nieugięta w swoich pasjach i konsekwentnie, jak twierdzi, dalej będzie je zapuszczała. - One są połową mnie. Absolutnie nie dam sobie ich obciąć - stwierdza. Czy Waszym zdaniem obrzydliwe pazury kobiety nadają jej jakiegokolwiek uroku?

Wiele kobiet narzeka na łamliwe paznokcie, korzystając z wielu odżywek i lakierów wzmacniających. Często zapuszczenie dłuższych paznokci, wydaje się być nieosiągalne. Są jednak osoby, które nie mają tego problemu, a paznokcie zapuszczają z pasji. Niedawno telewizja TLC puściła program "Moje dziwne uzależnienia", w którym amerykanka Ayanna chwali się swoimi długimi paznokciami. Kobieta początkowo była uzależniona od zapuszczania paznokci u rąk, jednak zakres jej pasji rozszerzył się i zapuściła również pazury u nóg, które osiągają już ponad 10 centymetrów!!!

Moje paznokcie są po prostu seksowne! Jestem uważana dzięki nim za boginię- wypowiada się w programie.

kobieta, paznokcie, uzależnienie

54-letnia kobieta ma trudności z wykonywaniem wielu codziennych czynności. Ze względu na brak ruchu, zdiagnozowano u niej cukrzycę, która wymaga aktywności i ćwiczeń. Zabrana na lekcję tańca, zrezygnowała po pierwszych zajęciach, obawiając się o swoje paznokcie. Kobieta jest jednak nieugięta w swoich pasjach i konsekwentnie, jak twierdzi, dalej będzie je zapuszczała.

One są połową mnie. Absolutnie nie dam sobie ich obciąć- stwierdza.

kobieta, paznokcie, uzależnienie

Czy Waszym zdaniem obrzydliwe pazury kobiety, nadają jej jakiegokolwiek uroku?

ralph

Zobacz także:
Ta kobieta kochała pokazy mody i zmarła na jednym z nich! Miała 95 LAT
Ojciec rodziny zmienił płeć po ukąszeniu pszczoły
Dzięki NAJWIĘKSZYM PIERSIOM ŚWIATA przeżyła wypadek!

Więcej o:
Komentarze (33)
Ta kobieta ma najdłuższe paznokcie na świecie. OHYDA!
Zaloguj się
 • trusqaweczqa

  Oceniono 11 razy 11

  Ale ona jest obrzydliwa, a jej paznokcie jeszcze bardziej. ;) Jak można takie szpony mieć? ;D Bleee na pomalowanie tego czegoś pewnie potrzeba jej z 5 buteleczek lakieru xD

 • plepla

  Oceniono 11 razy 11

  Jak jej sie te szpony u stóp jeszcze wydłuża to sobie zęby wybije.A fe.. jakie to wstrętne!

 • emi1987hot

  Oceniono 9 razy 9

  No tyłka to sobie nie podetrze

 • majaeczka

  Oceniono 12 razy 8

  Do niedawna miałamm włosy poniżej pupy,teraz,kiedy mam krótką fryzurkę,widzę,ile miałam wcześniej ograniczeń!A takie szpony?Cholwecia,toż to męka na własne życznie..

 • ewcyk

  Oceniono 7 razy 7

  chyba zaraz zwymiotuję, to jest wstrętne. Może dawają na to rentę chorobową, albo coś. Można leżeć i zapuszczać

 • ladyzgaga

  Oceniono 12 razy 6

  Aż się porzygałam

 • limka

  Oceniono 6 razy 6

  Są obrzydliwe.

 • gagula

  Oceniono 7 razy 5

  ochydaa !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX