Dzięki NAJWIĘKSZYM PIERSIOM ŚWIATA przeżyła wypadek!

Implanty na medal!
Przeżyła wypadek dzięki... implantom Implanty na medal! Sheyla Hershey, posiadaczka największych implantów piersi na świecie, dzięki nim przeżyła groźny wypadek samochodowy. Silikon zamortyzował siłę uderzenia. Sheyla Hershey może się poszczycić największymi implantami na świecie. 32-letnia modelka o rozmiarze biustu 38KKK (!) przeżyła groźny wypadek samochodowy. Gdyby nie sztuczne piersi, nie byłoby jej już wśród żywych! Sheyla wracała do domu po imprezie Super Bowl. Trochę narozrabiała - nie dość, że prowadziła swojego forda pod wpływem alkoholu, to jeszcze nie zapięła pasów bezpieczeństwa. Na szczęście w chwili, kiedy straciła panowanie nad kierownicą, do akcji wkroczył jej dzielny, ogromny biust. Piersi zachowały się jak poduszki powietrzne. Dzięki ich ochronie Sheyla nie odniosła żadnych poważnych obrażeń. Ciekawostką jest fakt, że piersi modelki były kiedyś jeszcze większe! Hershey zafundowała sobie implanty w rozmiarze 38MMM. Jednak tak duży biust poważnie wpływał na zdrowie i samopoczucie modelki, dlatego Sheyla zdecydowała się na jego zmniejszenie. Przez 10 lat wydała już na swoje piersi aż 100 tysięcy dolarów. Teraz 32-latka wyda pewnie kolejne pieniądze na prawników - za prowadzenie po alkoholu i spowodowanie wypadku grozi jej kilka lat pozbawienia wolności.

Sheyla Hershey może się poszczycić największymi implantami na świecie. 32-letnia modelka o rozmiarze biustu 38KKK (!) przeżyła groźny wypadek samochodowy. Gdyby nie sztuczne piersi, nie byłoby jej już wśród żywych!

Sheyla Hershey

Sheyla wracała do domu po imprezie Super Bowl. Trochę narozrabiała - nie dość, że prowadziła swojego forda pod wpływem alkoholu, to jeszcze nie zapięła pasów bezpieczeństwa. Na szczęście w chwili, kiedy straciła panowanie nad kierownicą, do akcji wkroczył jej dzielny, ogromny biust. Piersi zachowały się jak poduszki powietrzne. Dzięki ich ochronie Sheyla nie odniosła żadnych poważnych obrażeń.

sheyla hershey

Ciekawostką jest fakt, że piersi modelki były kiedyś jeszcze większe! Hershey zafundowała sobie implanty w rozmiarze 38MMM. Jednak tak duży biust poważnie wpływał na zdrowie i samopoczucie modelki, dlatego Sheyla zdecydowała się na miejszy. Przez 10 lat wydała już na swoje piersi aż 100 tysięcy dolarów.

Sheyla Hershey

Teraz 32-latka wyda pewnie kolejne pieniądze na prawników - za prowadzenie po pijaku i spowodowanie wypadku grozi jej kilka lat pozbawienia wolności.

Olinek

Zobacz także:

Nagie piersi, dziwne plamy i potknięcia, czyli wpadki amerykańskich gwiazd

Paweł Staliński kocha dwie blondynki!

Masakry z PHOTOSHOPEM: Kogo tym razem skrzywdzili graficy

Więcej o:
Komentarze (15)
Dzięki NAJWIĘKSZYM PIERSIOM ŚWIATA przeżyła wypadek!
Zaloguj się
 • diabelplotkowy

  Oceniono 14 razy 6

  Stanowczo protestuję przeciwko PROMOWANIU SZTUCZNYCH CYCKÓW.

  Cycek to niepodważalna wartość w życiu społecznym więc kategorycznie nie można ustanawiać fałszywego standardu PLASTIKOWYCH PODROBÓW.

  Czy jakieś kliniki plastyczne płacą Plotkowi za promocję plastiku?

  Wzywam wszystkich czytelników Plotka o rozpoczęcie ruchu społecznego przeciwko sztucznym cyckom!

  To że się przydają w wypadkach samochodowych to atut niezaprzeczalny, ale to można wozić na kolanach torebkę z zakupami.

  NIE DEPRECJONUJMY WARTOŚCI PRAWDZIWEGO KSZTAŁTNEGO DUŻEGO CYCKA!

  A najlepiej polskiego z podkrakowskiej wsi.

  Cóż za niszczenie wartości....

 • browaryr

  Oceniono 5 razy 5

  ciekawe jak zapina pas????

 • marcelito

  Oceniono 5 razy 3

  Wizyty u psychiatry wyszłyby znacznie taniej.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 4 razy 2

  Po prostu idiotka.

 • aldonathebest

  Oceniono 4 razy 2

  Naturalny...tfu! znaczy się silikonowy AIRBAGs sprawdził się idealnie.
  Zastanawia mnie tylko fakt, jakiej wielkości musi być rozumek tej pani z tymi wiegaśnymi airbagsami?
  Podejrzewam, że mniejszy od orzecha włoskiego, bo trzeba być naprawdę chorym, żeby dać się dobrowolnie tak oszpecić. Ani się na to przyjemnie patrzy, a nie mówię już, co czują faceci, którzy kopulując z tą panią mają wizję wielkiej (s)eksplozji silikonu...
  Ohyda!

 • sansa

  Oceniono 3 razy 1

  To są tak zwane airbagi zintegrowane z kierowcą. Ciekawe, jak wyglądałaby męska wersja poduszek.

 • karomacha

  Oceniono 3 razy 1

  hahaha modelka :) lepiej zobaczcie ZDJĘCIA małej Blue Ivy córki Beyonce! Maleńka jest śliczna. Beyonce przedstawiła swoją cókę! dlaczegoplacze.wordpress.com

 • dajcukierka

  Oceniono 1 raz 1

  a plotek nadal każdą "naturalną" lalunie nazywa modelką....

 • wasza_mama

  Oceniono 5 razy 1

  FAP FAAAAAP

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX