Ojciec rodziny zmienił płeć po ukąszeniu pszczoły

Teraz jest piękną kobietą.
Zmienił płeć po ukąszeniu pszczoły Ted Prince po ukąszeniu przez pszczołę odkrył, że chce być kobietą Ted Prince po ukąszeniu przez pszczołę odkrył, że chce być kobietą. Użądlenie drastycznie obniżyło u niego poziom testosteronu. Postanowił więc zmienić płeć. Tak, wiemy - to brzmi dość dziwnie, ale to prawdziwa historia. Chloe Prince urodziła się jako Ted. Trzeba dodać, że bardzo przystojny Ted. Przez osiem lat była mężem Renee, z którą ma dwóch synów. Ale, jak się okazuje, niepozorna pszczółka może zmienić całe życie. Jak podaje dailymail.co.uk, pewnego dnia Teda użądliła pszczoła, co wywołało ciężką reakcję organizmu. Użądlenie drastycznie obniżyło poziom testosteronu u Teda. Okazało się, że cierpiał na Zespół Klinefeltera, chorobę genetyczną, o której nie miał pojęcia. Po tym zdarzeniu odkrył, że chce być kobietą. - Całe życie zmagałam się z moją tożsamością płciową - powiedziała już Chloe Prince w programie Andersona Coopera. - Kiedy użądliła mnie pszczoła i zdiagnozowano spadek testosteronu, wszystko zaczęło się samo, ponieważ zaczęły rosnąć mi piersi, moja skóra stała się delikatniejsza, moja waga zaczęła się zmieniać, a to wszystko mi się podobało - wyznała Chloe. Co na to wszystko żona? Renee trwała przy mężu przez całą jego przemianę w kobietę i mówi w programie stacji ABC: - Nadal ją, go kocham - mówi Renee. - Teraz podobają mi się mężczyźni i uważam się za heteroseksualną kobietę - mówi Chloe. - Kiedy byłam mężczyzną, byłam heteroseksualnym mężczyzną - wyznaje.

Tak, wiemy - to brzmi dość dziwnie, ale to prawdziwa historia. Chloe Prince urodziła się jako Ted. Trzeba dodać, że bardzo przystojny Ted. Przez osiem lat była mężem Renee, z którą ma dwóch synów. Ale, jak się okazuje, niepozorna pszczółka może zmienić całe życie. Jak podaje dailymail.co.uk, pewnego dnia Teda użądliła pszczoła, co wywołało ciężką reakcję organizmu. Użądlenie drastycznie obniżyło poziom testosteronu u Teda. Okazało się, że cierpiał na Zespół Klinefeltera, chorobę genetyczną, o której nie miał pojęcia. Po tym zdarzeniu odkrył, że chce być kobietą.

Całe życie zmagałam się z moją tożsamością płciową - powiedziała już Chloe Prince w programie Andersona Coopera. - Kiedy użądliła mnie pszczoła i zdiagnozowano spadek testosteronu, wszystko zaczęło się samo, ponieważ zaczęły rosnąć mi piersi, moja skóra stała się delikatniejsza, moja waga zaczęła się zmieniać a to wszystko mi się podobało.

Co na to wszystko żona? Renee trwała przy mężu przez całą jego przemianę w kobietę i mówi w programie stacji ABC:

Nadal ją, go kocham - mówi Renee.
Teraz podobają mi się mężczyźni i uważam się za heteroseksualną kobietę - mówi Chloe. - Kiedy byłam mężczyzną, byłam heteroseksualnym mężczyzną.

(Screen z youtube.com)

(Screen z youtube.com)

(Screen z youtube.com)

Rudy

Zobacz także:

Masakry z PHOTOSHOPEM: Kogo tym razem skrzywdzili graficy

Kim Kardashian ma najlepszą pupę świata. 10 CUDOWNYCH zdjęć!

Rihanna odstrzeliła się i poszła do klubu. A tam... Chris Brown!

Więcej o:
Komentarze (25)
Ojciec rodziny zmienił płeć po ukąszeniu pszczoły
Zaloguj się
 • necesse

  Oceniono 9 razy 9

  ładna z niego kobieta;)

 • sexi_kasia

  Oceniono 7 razy 7

  Co się może stać po użądleniu szerszenia...? Człowiek będzie chciał zostać mrówkojadem ;)
  Monty Python ;)

  --------------------------------
  zyciegwiazd24.pl

 • browaryr

  Oceniono 9 razy 3

  "uzadlila misia pszczola-o ty ku...-misiu wola-za te meki i te bole mis podpalil wszystkie ule"-ten durny wierszyk nabral innego znaczenia po tym newsie.

 • kolorovva

  Oceniono 4 razy 2

  Niesamowite !

 • cosma

  Oceniono 6 razy 2

  Takie - C U D A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko w Ameryce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • o.rety

  Oceniono 4 razy 2

  Podobno jak się spręży potrafi wysunąć również żądło. Ale nie pytajcie skąd:-)

 • razor1984

  Oceniono 6 razy 2

  No szkoda, widać bardzo się kochają.

 • nkwd

  Oceniono 10 razy 2

  A w które miejsce został użądlony ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX