Przespała się z tysiącem facetów

Szokujące wyznanie 42-latki.
Przespała się z tysiącem facetów Szokujące wyznanie 42-latki. Brytyjka Crystal Warren może się poszczycić niezłym wynikiem, jeśli chodzi o liczbę seksualnych partnerów. Warren przespała się z ponad tysiącem facetów! Brytyjka Crystal Warren może się poszczycić niezłym wynikiem, jeśli chodzi o liczbę seksualnych partnerów. Warren przespała się z ponad tysiącem facetów! Duża część z nich może jednak przeżyć niezły szok. Okazało się, że ich kochanka jest transseksualistką. - Dużo ludzi myśli, że oszukałam tych, z którymi szłam do łóżka. Ale ja tak nie uważam, jestem kobietą, a cała przeszłość jest już daleko za mną - powiedziała Crystal w wywiadzie dla "The Sun". Transseksualistka przyznała też, że jako dziecko płci męskiej lubiła pod nieobecność rodziców przebierać się w ubrania swojej mamy. To właśnie matka Crystal powiedziała swojemu dziecku: - Rozumiem twój problem. Nie martw się, nie jesteś gejem, po prostu jesteś nie w tym ciele, co trzeba. Teraz Crystal obawia się gniewu ze strony byłych kochanków. Martwi się, że mogą nie zrozumieć jej argumentów. Biorąc pod uwagę fakt, że operację zmiany płci Warren przeszła 10 lat temu, wychodzi na to, że rocznie zaliczała 100 facetów. Nie uważacie, że to zbyt dużo?

Brytyjka Crystal Warren może się poszczycić niezłym wynikiem, jeśli chodzi o liczbę seksualnych partnerów. Warren przespała się z ponad tysiącem facetów! Duża część z nich może przeżyć niezły szok. Okazało się, że ich kochanka jeszcze niedawno była mężczyzną.

Dużo ludzi myśli, że oszukałam tych, z którymi szłam do łóżka. Ale ja tak nie uważam, jestem kobietą, a cała przeszłość jest już daleko za mną - powiedziała Crystal w wywiadzie dla "The Sun".

crystal warren

Transseksualistka przyznała też, że jeszcze jako dziecko płci męskiej lubiła pod nieobecność rodziców przebierać się w ubrania swojej mamy. To właśnie matka Crystal powiedziała swojemu dziecku:

Rozumiem twój problem. Nie martw się, nie jesteś gejem, po prostu jesteś nie w tym ciele, co trzeba

Teraz Crystal obawia się gniewu ze strony byłych kochanków. Martwi się, że mogą nie zrozumieć jej argumentów.

Biorąc pod uwagę fakt, że operację zmiany płci Warren przeszła 10 lat temu, wychodzi na to, że rocznie zaliczała 100 facetów. Nie uważacie, że trochę dużo? :)

Olinek

Zobacz także:

Jarosińska: Zrobiłam wszystko, by pomóc mojemu ojcu

Katarzyna Glinka urodziła!

Koroniewska zastąpi Rogalską w "Kocham Cię, Polsko!"