Pingwiny geje zostały ROZDZIELONE!

Pedro i Buddy już nie są razem.
Pingwiny geje zostały rozdzielone Pedro i Buddy już nie są razem. Para gejów pingwinów z kanadyjskiego zoo, 10-letni Pedro i 20-letni Buddy zostali rozdzieleni na czas godowy i są trzymani z samiczkami. Doszło do zdrady. Pingwiny: 10-letni Pedro i 20-letni Buddy przeżyły w kanadyjskim zoo w Toronto gorący romans. Spędzali ze sobą noce i nie obchodziły ich samiczki. Sielanka trwałaby nadal, gdyby nie dyrektor, któremu związek pingwinów się nie spodobał... I stało się! Pedro i Buddy zostali rozdzieleni. To smutna wiadomość dla każdego, kto kibicował temu związkowi. Pedro i Buddy należą do zagrożonego gatunku pingwinów afrykańskich. Na czas okresu godowego pingwiny rozdzielono i są trzymane z samiczkami. Pedro od razu zdradził Buddy'ego i znalazł sobie dziewczynę. Buddy nie pozostał dłużny i próbował poderwać samiczkę Thandiwey. Dostał jednak kosza. Ciekawe, jak po tych wszystkich wybrykach Pedro i Buddy spojrzą sobie w oczy?

To była wielka miłość. Takie gorące uczucie zdarza się tylko raz w życiu. Pingwiny: 10-letni Pedro i 20-letni Buddy przeżyły w kanadyjskim zoo w Toronto gorący romans. Spędzali ze sobą noce i nie obchodziły ich samiczki. Romans trwałby nadal, gdyby nie dyrektor, któremu związek pingwinów się nie spodobał... I stało się! Pedro i Buddy ZOSTALI ROZDZIELENI!

To smutna wiadomość dla każdego, kto kibicował temu związkowi. Podobno, nie mogło być inaczej. Pedro i Buddy należą do zagrożonego gatunku pingwinów afrykańskich. Na czas okresu godowego pingwiny rozdzielono i są trzymane z samiczkami. Pedro od razu zdradził Buddy'ego i znalazł sobie dziewczynę. Buddy nie pozostał dłużny i próbował poderwać samiczkę Thandiwey. Dostał jednak kosza.

Ciekawe, jak po tych wszystkich wybrykach Pedro i Buddy spojrzą sobie w oczy?

Rudy

Zobacz także:

Pingwiny geje mają poważny problem. WIDEO

Agnieszka Włodarczyk - od rozbierającej się lolity do celebrytki

NAJSEKSOWNIEJSZE kobiety wszech czasów