Polacy w Wielkiej Brytanii: Pochował żywcem swoją dziewczynę

Jak się bawią Anglicy w Stanach.

Jaki jest sposób niektórych Polaków na nudę? Jak się okazuje - zakopanie kogoś żywcem. W ten sposób można zabić nie tylko czas, ale też człowieka. My zamiast tego polecamy KSIĄŻKĘ. Niektórzy mają jednak alergię na drukowane i szukają innego rodzaju rozrywek.

Polacy w Anglii bawią się na różne sposoby. 25-letni Marcin K., mieszkający w Waterloo, Huddersfield, postanowił pogrzebać żywcem swoją dziewczynę, 27-letnią Michalinę L. Jak podaje dailymail.co.uk tłumaczył, że się nią znudził i że nie była wystarczająco ładna (usprawiedliwiał się tym, że na siłowni zobaczył ładniejszą).

Marcin K. najpierw poraził Michalinę L. paralizatorem. Po czym do akcji włączył się 17-letni Patryk B. Wspólnie związali biedną dziewczynę, schowali ją do kartonowego pudła, w którym zrobili dwa małe otwory na powietrze (jak miło z ich strony). Pudło mężczyźni zapakowali do samochodu i pojechali do lasu w Woodsome Hall, gdzie pochowali swoją ofiarę żywcem. Miejsce pochówku przywalili pniami drzew. Na szczęście dziewczynie udało się uwolnić. Michalina L. zatrzymała po drodze motocyklistę i od razu zawiadomiła policję.

Jak podaje dailymail.co.uk:

Marcin K., na dwa tygodnie przed zdarzeniem, zmienił status na Facebooku na "wolny" i zaczął obmyślać plan zabójstwa.

Jeśli Twój mężczyzna zmienia status na Facebooku to wiedz, że coś się dzieje! Marcin i Michalina poznali się 6 lat temu w Polsce. Razem wyjechali do Anglii. Mają 3-letniego syna!

Dla odmiany, teraz Marcin i Patryk mają szansę trafić do pudła. Prokuratura postawiła im zarzut porwania, próby zabójstwa i posiadania paralizatora.

Historię opisał niedawno amerykański portal gawker.com. Wcześniej pisał o tym brytyjski dailymail.co.uk.

(Screen z dailymail.co.uk)

(Screen z gawker.com)

Rudy

Zobacz także:

Gwiazda Playboya przyjedzie do Polski

Która gwiazda zwyciężyła w rankingu "Najbardziej Medialnej Ciąży"?

Tego wolelibyście o gwiazdach nie wiedzieć!

Więcej o:
Komentarze (28)
Polacy w Wielkiej Brytanii: Pochował żywcem swoją dziewczynę
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 8 razy 6

  Rudy, pajacu, zabolało, że poleciłem Ci zabranie się za czytanie książek w celu nadrobienia zaległości w języku polskim? Powtórzę za każdym razem to samo i nie nadążysz postów wywalać. Narobione masz we łbie gorzej niż w sławojce, panocku.

 • valerie3222

  Oceniono 4 razy 4

  Wyjeżdza taka patologia za granicę i potem jest opinia o Polakach - dzicz totalna.

 • cerrie

  Oceniono 4 razy 4

  Nie ja na innej stronie internetowej przeczytałam, że najlepszą karą by było teraz tego bydlaka zakopać pod ziemią i niech gnój jeden poleży sobie tam trochę zobaczy jakie to "Przyjemne". Ludzie to mają narąbane w tych dyńkach. Pan Bóg to jednak czasem się myli zsyłając na świat takich popaprańców. Choć z drugiej strony niby skąd ma wiedzieć, że co niektórej jego owieczki dostaną pomieszania rozumu. Gdyby tacy jak on w ogóle się nie rodzili świat byłby piękniejszy.

 • bossanoga

  Oceniono 4 razy 4

  Niektórym ludziom w dupach się przewraca od tych funciaków, w końcu aż dwóch typów brało w tym udział.

 • daniellap

  Oceniono 3 razy 3

  Rudy poleca komuś książkę! Koniec świata :)

 • striptizerka

  Oceniono 3 razy 3

  nasrane w głowie naprawdę miał ten facet, a dzieciakiem by się zajął, nie - upozorowałby, że dziecko wypadło z balkonu. Koniecznie niech go wsadzą!

 • bluestrawberry

  Oceniono 4 razy 2

  ..Jedno ze spółwinnych to znowu...KARTON.

 • alicja23

  Oceniono 2 razy 2

  co za suku...el !!! tylko tak moge go określic!!!

 • bzykuszka

  Oceniono 4 razy 2

  troche tak spozniliscie sie z tym niusem o jakies pol roku ,a pozatym ze wstawiacie tu niezle suchar to jeszcze tlumaczyc nie umiecie dobrze no ale

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX