Kręcą reality show o dziewicach i prawiczkach!

Amerykanie mają niezłe pomysły na programy.
Reality show o dziewicach i prawiczkach! Amerykanie mają niezłe pomysły na programy Amerykańska telewizja TLC kręci reality show "Virgin Diaries", który bohaterami będą dziewice i prawiczki przygotowujący się do pierwsze razu Telewizja TLC słynie z kontrowersyjnych pomysłów na reality show. Mają program o najdziwniejszych ludzkich uzależnieniach, o konkursach piękności dla małych dziewczynek czy głośny "Cztery żony i mąż" o rodzinie mormonów. Teraz przyszedł czas na "Virgin Diaries" ("Pamiętniki Dziewic"), reality show o dorosłych mężczyznach i kobietach, którzy są jeszcze dziewicami i prawiczkami. Kamery będą śledzić ich przygotowania do "pierwszych razów". Premiera show w Stanach już w tę niedzielę. Jedna z par występujących w programie postanowiła nie tylko nie uprawiać seksu przed ślubem, ale nawet się nie całować! Pierwszy raz pocałowali się w dniu ślubu. Dostarczyli niezłej rozrywki swoim gościom. Nie musimy chyba dodawać, że wyszedł z tego najbardziej niezręczny i dziwaczny pocałunek, jaki kiedykolwiek widzieliśmy. Zakochani wyglądają, jakby chcieli się zjeść.

Telewizja TLC słynie z kontrowersyjnych pomysłów na reality show. Mają program o najdziwniejszych ludzkich uzależnieniach, o konkursach piękności dla małych dziewczynek czy głośny "Cztery żony i mąż" o rodzinie mormonów. Teraz przyszedł czas na "Virgin Diaries" ("Pamiętniki Dziewic"), reality show o dorosłych mężczyznach i kobietach, którzy są jeszcze dziewicami i prawiczkami. Kamery będą śledzić ich przygotowania do "pierwszych razów". Premiera show w Stanach już w tę niedzielę.

Jedna z par występujących w programie postanowiła nie tylko nie uprawiać seksu przed ślubem, ale nawet się nie całować! Pierwszy raz pocałowali się w dniu ślubu. Dostarczyli niezłej rozrywki swoim gościom. Nie musimy chyba dodawać, że wyszedł z tego najbardziej niezręczny i dziwaczny pocałunek, jaki kiedykolwiek widzieliśmy. Zakochani wyglądają, jakby chcieli się zjeść.

Słowa tego nie wyrażą, to po prostu trzeba obejrzeć:

Virgin Diaries, TLC

Ena

Zobacz także:

Courteney Cox zaświeciła seksowną bielizną

Młode gwiazdy podbijają salony

Gdzie i jak mieszkają polskie gwiazdy cz. 2


Więcej o:
Komentarze (14)
Kręcą reality show o dziewicach i prawiczkach!
Zaloguj się
 • marcelito

  Oceniono 3 razy 3

  "Redaktorzy" Plotka by się do takiego show nadawali, też prawiczki - jedyny seks jaki do tej pory mieli to ten z paniami o nazwisku kończącym się na .jpg ;)

 • bossanoga

  Oceniono 2 razy 2

  Jeśli uczestnicy programu są prawdziwi, to mam na nich znakomite określenie: "attention whores"

 • delfin69

  Oceniono 2 razy 2

  tiaa teraz dziewice,prawiczki a skończą jako gwiazdy porno skoro bez problemu sprzedają coś tak osobistego jak swój pierwszy raz

 • browaryr

  Oceniono 2 razy 2

  za duzo nie nakreca raczej...

 • blackout2

  Oceniono 2 razy 2

  że ludzie nie mają wstydu..

 • manhattan

  Oceniono 5 razy 1

  lepiej z dziewicami niż z kur******

 • badi1

  0

  O to coś na pewno dla dorisekxd

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX