Stockinger jako marnotrawny ojciec w "Przepisie na życie"

Tomasz Stockinger w Przepisie na życie.
Stockinger jako marnotrawny ojciec Tomasz Stockinger w "Przepisie na życie" wcieli się w nietypową rolę Tomasz Stockinger w serialu "Przepis na życie" zagra Cezarego, ojca Anki (Magdalena Kumorek) i męża Ireny (Dorota Kolak), który chce naprawić błędy z przeszłości. Do grona bohaterów serialu "Przepis na życie" dołączyła kolejna gwiazda. Tym razem jest to znany aktor teatralny i telewizyjny, Tomasz Stockinger. Gra Cezarego, ojca Anki (Magdalena Kumorek) i męża Ireny (Dorota Kolak), który nękany wyrzutami sumienia z przeszłości chce spróbować naprawić swoje błędy. Mama głównej bohaterki, Irena, ma wrażenie, że od pewnego czasu ktoś ją śledzi. W końcu prześladowca ujawnia się, zaczepiając ją w sklepie. Okazuje się, że to Cezary - jej długo niewidziany mąż i ojciec Anki. Chce naprawić swoje błędy. Sytuacje komplikuje fakt, że Anka nigdy nie poznała swojego ojca.

Do grona bohaterów serialu "Przepis na życie" dołączyła kolejna gwiazda. Tym razem jest to znany aktor teatralny i telewizyjny, Tomasz Stockinger. Gra Cezarego, ojca Anki (Magdalena Kumorek) i męża Ireny (Dorota Kolak), który nękany wyrzutami sumienia z przeszłości chce próbował naprawić swoje błędy.

Mama głównej bohaterki, Irena ma wrażenie, że od pewnego czasu ktoś ją śledzi. W końcu prześladowca ujawnia się, zaczepiając ją w sklepie. Okazuje się, że to Cezary - jej dawno niewidziany mąż i ojciec Anki. Chce naprawić swoje błędy. Sytuacje komplikuje fakt, że Anka nigdy nie poznała swojego ojca. Zatem doktor Lubicz będzie grał teraz ojca marnotrawnego w "Przepisie na życie". Cieszycie się?

Stockinger z winkiem:

Sancita

Zobacz także:

GOŁE torsy i nogi, czyli aktorzy na basenie

Gwiazdy "Klanu" - Grażynka, Rysiek, Monika

Znani aktorzy bankiecie "Przepisu na życie"