"Klan": Miłość Oli i Norberta doczekała się 11 klipów!

Gwiazdy seriali.
"Klan": Ola i Norbert mają swoich fanów Kto by przypuszczał, że serial "Klan" zainteresuje młodych widzów. A jednak! Kto by przypuszczał, że serial "Klan" zainteresuje młodych widzów. Fani Oli i Norberta wycinają sceny z serialu i wrzucają do internetu jako miłosne teledyski. Kto by przypuszczał, że serial "Klan" zainteresuje młodych widzów. A jednak! Chodzi o wątek miłosny Oli i Norberta. Zaczęło się niewinnie. Bohaterowie poznali się na uczelni, zaczęli się spotykać i planują razem przyszłość. Nikt jednak nie przypuszczał, że Ola i Norbert doczekają się swoich fanów! Fani pary od jakiegoś czasu wrzucają do internetu miłosne teledyski. Wycinają sceny z serialu, podkładają miłosne piosenki i tytułują "Historia miłości Oli i Norberta". Takich klipów powstało już 11 i fani mają zamiar nadal śledzić losy Norberta i Oli i opowiadać ją po swojemu. Olę gra Kaja Paschalska, co może tłumaczyć takie zainteresowanie. Przyznacie, że twórcy "M jak Miłość" muszą zazdrościć "Klanowi" takich fanów.

Kto by przypuszczał, że serial "Klan" zainteresuje młodych widzów. A jednak! Chodzi o wątek miłosny Oli i Norberta. Zaczęło się niewinnie. Bohaterowie poznali się na uczelni, zaczęli się spotykać i planują razem przyszłość. Nikt jednak nie przypuszczał, że Ola i Norbert doczekają się swoich fanów!

Fani pary od jakiegoś czasu wrzucają do internetu miłosne teledyski. Wycinają sceny z serialu, podkładają miłosne piosenki i tytułują Historia "Miłości Oli i Norberta". Takich klipów powstało już 11 i fani mają zamiar nadal śledzić losy Norberta i Oli i opowiadać ją po swojemu.

Olę gra Kaja Paschalska, co może tłumaczyć takie zainteresowanie. Przyznacie, że twórcy "M jak Miłość" muszą zazdrościć "Klanowi" takich fanów.

Buka

Zobacz także:

Wieczorkowski przeprasza aktorów "Klanu"

Jak Cyrwus został Ryśkiem z "Klanu"?

Odchodzi z "Klanu". Jak się zmieniła przez te 14 lat?