Łepkowska komentuje odejście Kożuchowskiej

Ilona Łepkowska odpowiada aktorce.

Dziś jako pierwsi poinformowaliśmy o odejściu Małgorzaty Kożuchowskiej z serialu "M jak Miłość". Na reakcję Ilony Łepkowskiej nie trzeba było długo czekać:

Przyjmujemy do wiadomości oświadczenie, w którym Małgorzata Kożuchowska poinformowała opinię publiczną, że po 11 latach odchodzi z obsady "M jak miłość". Jest nam przykro ze względu na fanów serialu, którzy przez te lata przywiązali się do Hanki Mostowiak. Decyzja aktorki to oczywiście pewna trudność dla scenarzystów, ale doświadczony zespół scenariuszowy tego od lat najbardziej popularnego w Polsce serialu na pewno poradzi sobie z takim wyzwaniem. Co więcej, jesteśmy przekonani, że konieczność zmiany zaplanowanych wątków może okazać się pozytywnym i ożywczym impulsem, otwierającym nowe możliwości rozwoju fabuły. Serial będzie trwał i nadal będziemy opowiadać o losach rodziny Mostowiaków. Życzymy Pani Małgorzacie Kożuchowskiej, aby propozycje serialowe, które otrzymywała, otrzymuje i będzie otrzymywać, przyniosły jej tyle satysfakcji, zawodowych wyzwań i sympatii widzów, co rola Hanki Mostowiak w "M jak miłość".
Producent formatu Ilona Łepkowska, producent serialu Tadeusz Lampka

O co tak naprawdę poszło? Czy chodziło o pieniądze, a może brak pomysłu na dalsze losy Hanki Mostowiak? Przecież ta miała już kilka romansów lub prawie-romansów, wracała i odchodziła od męża co najmniej kilka razy. Kłóciła się z rodzina, rozwiązywała tajemnice, adoptowała dzieci, prowadziła fundację, opiekowała się chorym, rywalizowała z kochanką męża, była alkoholiczką i uczyła w szkole... Rzeczywiście chyba tematy się wyczerpały.

Aik

Zobacz także:

Kożuchowska odchodzi z "M jak Miłość"!

Rozbieramy boską Kożuchowską

Więcej o:
Komentarze (31)
Łepkowska komentuje odejście Kożuchowskiej
Zaloguj się
 • reki334

  Oceniono 9 razy 5

  teraz Kożuchowska pojedzie robić karierę w Holiłód a za 5 lat wóci z podkulonym ogonem jak Walduś do Kiepskich (z czego akurat się cieszę, znowu będzie: hahuuuhhahhuahhaaahuahaha!!!)

 • john_dillinger

  Oceniono 11 razy 5

  A może by tak całkiem zakończyć ten serial,dla dobra ludzkości,oczywiście.

 • gawronka

  Oceniono 4 razy 4

  Może Kozuchowska w ciązy? w końcu 40 na karku :/ ja tej baby nie trawiłam, nudna jak flaki z olejem. najlepiej ,żeby ją zamordowali w serialu oczywiście i byłby na zawsze spokój.

 • browaryr

  Oceniono 3 razy 3

  jest mi przykro ze nie jest mi przykro z tego powodu.

 • podpisany

  Oceniono 5 razy 3

  Nie ma ludzi niezastąpionych.

 • list

  Oceniono 2 razy 2

  ile mozna grac w 1 serialu cale zycie. dosyc miala

 • likeacameo

  Oceniono 2 razy 2

  'propozycje serialowe' hahahahaaaa xD 'gwiazda' gra w serialu to niezbyt satysfakcjonujace dla aktora.. niech sie bierze do roboty, nie wierze ze nikt jej nie chce do zadnej wiekszej produkcji czy teatru.. chociaz takie kluchy z olejem to kto wie.. :S

 • wyboga

  Oceniono 2 razy 2

  Czas na nią. Trochę późno. Pojawiły się następne filmy (seriale) z jej udziałem. Nowa i Rodzinka. Jeżeli chodzi o pierwszy, oglądałem jeden odcinek, drugi wyłączyłem po 10 minutach. Jej nie da się oglądać.

 • browaryr

  Oceniono 4 razy 2

  jak patrze na ta bezczelna,gebe lepkowskiej to mam wrazenie ze ta baba ma sie za jakiegos boga-taki babski cwaniak.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX