Kożuchowska odchodzi z "M jak Miłość"!

Przełom w serialu.

Dzisiejszy dzień zaczął się od odejścia Katarzyny Pakosińskiej z Kabaretu Moralnego Niepokoju, a kończy się odejściem Małgorzaty Kożuchowskiej z serialu "M jak Miłość"! Aktorka zdecydowała się odejść po 11 latach wcielania się w postać Hanki. W przesłanym nam oświadczeniu aktorka pisze:

Przyszedł czas rozstania. To jedna czwarta mojego życia i dlatego nie jest to łatwa decyzja... Podejmuję ją jednak z pełną świadomością i odpowiedzialnością. Nawet najpiękniejsza przygoda musi się kiedyś zakończyć. Za te jedenaście wspólnych lat chciałabym serdecznie podziękować przede wszystkim widzom! Za wszystkie oznaki ogromnej sympatii, którą darzyliście Hankę, a tym samym i mnie - dziękuję!

Później są podziękowania dla twórców serialu, ekipy i kolegów z planu:

Zawsze czułam Waszą akceptację! Byliście dla mnie wielkim wsparciem i mam nadzieję, że będziemy jeszcze mieli okazję razem pracować!

Kożuchowska odchodzi z serialu ,ale zostawia miłe wspomnienia:

Hanka Mostowiak i cała rodzina ?M jak miłość? na zawsze pozostaną w moim sercu. To była cudowna przygoda, ale w moim życiu czas już na nowe, zawodowe i nie tylko, wyzwania! Pozostaję do dyspozycji producentów serialu do lipca b.r.

To chyba ostatni moment kiedy Kożuchowska ma szansę uwolnić się od całkowitego kojarzenia jej z wizerunkiem Hanki Mostowiak. Pewnie czekają ją nowe zawodowe wyzwania. My oczywiście życzymy wszystkiego najlepszego na nowej zawodowej drodze. A tak swoją drogą... jak Hanka skończy w serialu? Wyjedzie, zaginie, umrze a może porwie ją UFO?

Aik

Zobacz także:

Pakosińska odeszła z kabaretu!

Nogi Kożuchowskiej w najseksowniejszych odsłonach

Rozbieramy boską Kożuchowską

Czy będzie ci brakowało Hanki Mostowiak?