Przystojniak z "M jak miłość" rozstał się z narzeczoną!

.
Krystian Wieczorek znów do wzięcia Przystojniak z "M jak miłość" rozstał się z narzeczoną! Mamy dobrą wiadomość dla fanek Krystiana Wieczorka znanego z "M jak miłość" i "Czasu honoru". Aktor rozstał się z narzeczoną, Dorotą Androsz. Znali się 10 lat! Mamy dobrą wiadomość dla fanek Krystiana Wieczorka znanego z "M jak miłość" i "Czasu honoru". Aktor rozstał się z narzeczoną, Dorotą Androsz. Znali się 10 lat! Studiowali razem aktorstwo na wrocławskiej PWST. Później przeprowadzili się do Gdańska, gdzie oboje grali w Teatrze Wybrzeże. Czemu się rozstali? Odległość zabiła ten związek. W ostatnim czasie Krystian prowadził wyjątkowo intensywne życie zawodowe. To spowodowało, że musiał przeanalizować swoje dotychczasowe dokonania i zdecydować, czy wybiera teatr i Gdańsk, czy telewizję i Warszawę. Wybrał to drugie, decydując się na rozstanie z narzeczoną, która została nad morzem - powiedziała magazynowi "Takie jest życie" znajoma aktora. Krystiana pochłonęła praca na planie kilku seriali. Już dawno mówiło się o kryzysie w ich związku, ale to decyzja aktora o przeprowadzeniu się do Warszawy, rozbiła ten związek. Ciacho z "M jak miłość" jest do wzięcia!

Mamy dobrą wiadomość dla fanek Krystiana Wieczorka znanego z "M jak miłość" i "Czasu honoru". Aktor rozstał się z narzeczoną, Dorotą Androsz. Para znała się 10 lat! Studiowali razem aktorstwo na wrocławskiej PWST.  Później przeprowadzili się do Gdańska, gdzie oboje grali w Teatrze Wybrzeże. Czemu się rozstali?

Odległość zabiła ten związek. W ostatnim czasie Krystian prowadził wyjątkowo intensywne życie zawodowe. To spowodowało, że musiał przeanalizować swoje dotychczasowe życie i zdecydować, czy wybiera teatr i Gdańsk, czy telewizję i Warszawę. Wybrał to drugie, decydując się na rozstanie z narzeczoną, która została nad morzem - powiedziała magazynowi "Takie jest życie" znajoma aktora.

Krystiana pochłonęła praca na planie kilku seriali. Już dawno mówiło się o kryzysie w ich związku, ale to decyzja aktora o przeprowadzeniu się do Warszawy, rozbiła ten związek. Ciacho z "M jak miłość" jest do wzięcia!

 

 

Sancita

 

Zobacz także:

Czy przystojniak z "M jak miłość" rozebrałby się dla sławy?

Jakie kobiety lubi aktor "M jak miłość"