Nowa gwiazda seriali. FOTO

.
Nowa gwiazda seriali Maciej Musiał mimo młodego wieku, ma spory dorobek Filip Musiał ma 16 lat i spory dorobek serialowy ("Plebania", "Futro", "Hotel pod Żyrafą i Nosorożcem", "Ojciec Mateusz"). Teraz zagra w "Rodzince.pl" na TVP2 Maciej Musiał dziś kończy 16 lat. Mimo swojego młodego wieku ma już spory dorobek filmowy. Kiedy miał 9 lat, wystąpił w serialu "Plebania", a później w "Futrze", "Hotelu pod Żyrafą i Nosorożcem" oraz w "Ojcu Mateuszu". Niedługo na ekranach pojawi się w najnowszej produkcji TVP2 "Rodzinka.pl". Wcieli się w rolę nieśmiałego i zamkniętego w sobie Tomka. Jego urodziny zbiegają się z ostatnim klapsem na planie tego serialu, dziś bowiem kończą się do niego zdjęcia. Chłopak jest utalentowany, a do tego jest idealnym kandydatem na bożyszcze 13-latek.

Maciej Musiał dziś kończy 16 lat. Mimo swojego młodego wieku ma już spory dorobek filmowy. Kiedy miał 9 lat, wystąpił w serialu "Plebania", a później w "Futrze", "Hotelu pod Żyrafą i Nosorożcem" oraz w Ojcu Mateuszu.

 

Niedługo na ekranach pojawi się w najnowszej produkcji TVP2 "Rodzinka.pl". Wcieli się w rolę nieśmiałego i zamkniętego w sobie Tomka. Jego urodziny zbiegają się z ostatnim klapsem na planie tego serialu, dziś bowiem kończą się do niego zdjęcia.


Chłopak jest utalentowany, a do tego jest idealnym kandydatem na bożyszcze 13-latek.

 

Da radę?

 

Więcej informacji o nowym serialu znajdziecie pod tym linkiem.

 

 

Rudy

 

Zobacz także:

W polskim serialu ojciec do syna: Jesteś gejem?

Kupicha jako hydraulik w boskim klipie