"Na Wspólnej": romans Oli wisi na włosku? Żona jej ukochanego chce ją zniszczyć

Co wydarzy się w dzisiejszym odcinku?

Żona Czerskiego nie daje za wygraną. Po wizycie, którą Lidia złożyła Oli (Marta Wierzbicka) w kancelarii, przyszedł czas na spotkanie z jej rodzicami.

Żona Czerskiego nie daje za wygraną i konsekwentnie realizuje swój plan zniszczenia młodej Zimińskiej. Lidia, zupełnie bez pardonu, zjawia się u Zimińskich i nokautuje ich wiadomością o romansie ich córki Oli z żonatym mężczyzną! Co na to Danka i Marek? Dowiemy się już dziś.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z ODCINKA >>

Ola po raz kolejny spędza noc u Mariusza, o czym Zimińscy nie mają zielonego pojęcia. Do momentu, kiedy w ich domu zjawia się Lidia Czerska. Żona Mariusza zamierza dotrzymać danego Oli słowa i zniszczyć ją. I chce wykorzystać do tego również jej rodziców, którym bez żadnych skrupułów opowiada, jak ich "ukochana córeczka uwiodła jej męża". Skarży się, że próbowała rozmawiać z Olą - odwołać się do jej sumienia, ale ta nie chce jej słuchać. Liczy, że Zimińscy przemówią córce do rozsądku.

Marek z Danką są w ciężkim szoku! Trudno im ukryć złość i rozgoryczenie. Nie przypuszczali bowiem, że Ola znowu ich tak rozczaruje Ale nie zamierzają wysłuchiwać tego, jak Lidia mieszka ich córkę z błotem! Co więc Czerska uzyskała tą wizytą? Jak potraktują ją Zimińscy? I czego może spodziewać się Ola, kiedy już wróci, po upojnej nocy z Mariuszem, do domu? "Na Wspólnej" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.10 na antenie TVN.

karo