Ula z "M jak miłość" niedługo skończy 19 lat i jest nie do poznania! W dodatku ma niesamowity talent, o którym nie wiedzieliśmy

Serialowa Ula zmieniała się nie do poznania.

Fanom "M jak miłość" Igi Krefft nie trzeba przedstawiać. Każdy z nich zna graną przez nią już od 7 lat rezolutną Ulę - dziewczynkę adoptowaną przez rodzinę Mostowiaków. Przez ten czas Iga bardzo wydoroślała.

Iga Krefft do obsady "M jak miłość" dołączyła w 2007 roku, miała wtedy 12 lat (urodziła się 2 września 1995 roku). Młoda aktorka od tego czasu przeszła niesamowitą metamorfozę. Z uroczej dziewczynki stała się piękną kobietą.

<< ZOBACZ, JAK ZMIENIAŁA SIĘ IGA KREFFT >>

Kariera w serialu to nie jedyne pole, na którym realizuje się Krefft. Jeszcze zanim zobaczyliśmy ją w "MjM", można było ją usłyszeć. Muzyka interesowała ją od najmłodszych lat. Jako mała dziewczynka brała dwukrotnie udział w programie telewizyjnym "Od przedszkola do Opola" (w odcinkach z udziałem zespołu Dżem i Andrzeja Piasecznego). Krefft wyróżniła się tak bardzo, że zaproszono ją w 2007 roku do opolskiego amfiteatru, na deskach którego razem z Mieczysławem Szcześniakiem zaśpiewała "Dumkę na dwa serca".

Obecnie wzięła na warsztat poważniejszy repertuar. Na Youtube'ie można znaleźć kilka utworów, które wykonuje pod swoim nazwiskiem. Jednym z nich jest cover przeboju Adele.

Śpiewa także jako Ofelia Daniels. Pod tym pseudonimem nagrała kilka melodyjnych utworów.karo

Więcej o:
Komentarze (12)
Ula z "M jak miłość" niedługo skończy 19 lat i jest nie do poznania! W dodatku ma niesamowity talent, o którym nie wiedzieliśmy
Zaloguj się
 • klaudiakamila1

  Oceniono 37 razy 27

  Ona jest w ciąży?

 • mad_hatter

  Oceniono 19 razy 13

  smerfny hit zrobiła z Adele

 • omajgad

  Oceniono 16 razy 10

  Iga Kreft wystąpiła w teatrze Roma w musicalu Akademia Pana Kleksa i była świetną Rezedą.

 • vahoo

  Oceniono 26 razy 4

  Fajny z niej był mały rudzielec,.... jako dziewczynka byłam zupełnie taka sama.

 • Gość: ja

  0

  Ja, ja,ja... wystarczy make up, wizyta u fryzjera i kilka modnych fatałaszków. Każda z nas była kiedyś szarą mychą i każda dojrzała do pięknością. A po czterdziestce to już ostatnie podrygi jak mniemam ;)

 • Gość: Paweł

  0

  fakt nie podoba mi się jak śpiewa ale ogólnie to się podoba ;p śliczna laseczka się z Niej zrobiła, lubię odcinki w M jak M z Jej udziałem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX