Katarzyna Cichopek urodziła córkę. Czy w serialu też zostanie mamą dziewczynki?

Przyszła mama ma się dobrze.
Jak będzie płeć dziecka Kingi? W styczniu dowiemy się, czy bohaterka "M jak miłość" urodzi chłopca czy dziewczynkę W 1036 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotr, a wraz z nimi i widzowie, dowiedzą się, że dziecko serialowej pary będzie chłopcem - czytamy na Superseriale.pl W prawdziwym życiu urodziła córeczkę, a jak będzie w serialu "M jak miłość"? Katarzyna Cichopek gra tam Kingę Zduńską, która również spodziewa się dziecka. Początkowo razem z mężem Piotrem (Marcin Mroczek) nie są pewni, czy chcą przed porodem poznać płeć dziecka, ale ciekawość zwycięży. W 1036 odcinku, który obejrzymy pod koniec stycznia, przyszli rodzice, a wraz z nimi i widzowie, dowiedzą się, czy to będzie chłopczyk, czy dziewczynka. - Ciężarna Kinga Zduńska, w przeciwieństwie do Katarzyny Cichopek, która tuż przed Bożym Narodzeniem wydała na świat córkę Helenę, zostanie mamą chłopca! - czytamy na stronie Superseriale.se.pl. Z opisu odcinka dowiadujemy się też, że oczekiwanie na narodziny synka będzie przypominać sielankę. - Ukochana żona Piotra czuje się coraz lepiej. Oczywiście nie licząc ciągłego zmęczenia, puchnących nóg i coraz większego brzuszka. Ciąża Kingi przebiega bez żadnych komplikacji. Jest szczęśliwa, że ma przy sobie męża. Wydaje się, że nikt i nic nie jest w stanie zniszczyć ich szczęścia. Piotrek zapewnia Kingę o swojej miłości. Wciąż nie wiemy, czy Kasia Cichopek zagra w serialu ze swoją córeczką. Ta kwestia wciąż jest otwarta.

W prawdziwym życiu urodziła córeczkę, a jak będzie w serialu "M jak miłość"? Katarzyna Cichopek gra tam Kingę Zduńską, która również spodziewa się dziecka. Początkowo razem z mężem Piotrem (Marcin Mroczek) nie są pewni, czy chcą przed porodem poznać płeć dziecka, ale ciekawość zwycięży. W 1036 odcinku, który obejrzymy pod koniec stycznia, przyszli rodzice, a wraz z nimi i widzowie dowiedzą się, czy to będzie chłopczyk, czy dziewczynka.

Ciężarna Kinga Zduńska, w przeciwieństwie do Katarzyny Cichopek, która tuż przed Bożym Narodzeniem wydała na świat córkę Helenę, zostanie mamą chłopca! - czytamy na stronie Superseriale.se.pl.

Z opisu odcinka dowiadujemy się też, że oczekiwanie na narodziny synka będzie przypominać sielankę.

Ukochana żona Piotra czuje się coraz lepiej. Oczywiście nie licząc ciągłego zmęczenia, puchnących nóg i coraz większego brzuszka. Ciąża Kingi przebiega bez żadnych komplikacji. Jest szczęśliwa, że ma przy sobie męża. Wydaje się, że nikt i nic nie jest w stanie zniszczyć ich szczęścia. Piotrek zapewnia Kingę o swojej miłości.

Wciąż nie wiemy, czy Kasia Cichopek zagra w serialu ze swoją córeczką. Ta kwestia wciąż jest otwarta (zobacz: Kasia Cichopek zagra w "M jak miłość" ze swoim dzieckiem? Jest komentarz producentki serialu).

Kasia CichopekKapif

alex