Kasia Cichopek zagra w "M jak miłość" ze swoim dzieckiem? Jest komentarz producentki serialu

Producenci idą na rękę aktorom.
Cichopek zagra ze swoim dzieckiem? Producenci "M jak miłość" idą na rękę aktorom Kasia Cichopek została mamą. "Nie wiemy jeszcze, czy Katarzyna Cichopek będzie grała w serialu ze swoim dzieckiem" - powiedziała producentka "M jak miłość". Kasia Cichopek w poniedziałek po raz drugi została mamą. Teraz wszyscy się zastanawiają, co z jej rolą w "M jak miłość", gdzie gra Kingę, która w serialu również spodziewa się dziecka. Rąbka tajemnicy uchyliła producentka serialu, Teresa Ryłko-Szymańska. - Kinga w serialu zostanie mamą pod koniec kwietnia. Część zdjęć do tych odcinków mamy nakręcone. Nie wiemy jeszcze, czy Katarzyna Cichopek będzie grała w serialu ze swoim dzieckiem. Jest jeszcze za wcześnie, dopiero będziemy to ustalać. Nie wiadomo też jeszcze, kiedy wróci do pracy - czytamy jej wypowiedź na portalu Superseriale.se.pl. Teresa Ryłko-Szymańska mówi też, że kiedy Kasia Cichopek wróci do pracy, produkcja zapewni jej maksymalny komfort na planie. - Pani Katarzyna będzie miała dogodne warunki. Zawsze idziemy na rękę naszym aktorom, zwłaszcza w tak sympatycznych okolicznościach. Przecież wszystkim nam zależy, żeby w Polsce był większy przyrost naturalny. Kasia Cichopek w poniedziałek urodziła córeczkę. To drugie dziecko aktorki i jej męża, Marcina Hakiela. Pierwszym jest 3-letni synek Adam.

Kasia Cichopek w poniedziałek po raz drugi została mamą. Teraz wszyscy się zastanawiają, co z jej rolą w "M jak miłość", gdzie gra Kingę, która w serialu również spodziewa się dziecka. Rąbka tajemnicy uchyliła producentka serialu, Teresa Ryłko-Szymańska.

Kinga w serialu zostanie mamą pod koniec kwietnia. Część zdjęć do tych odcinków mamy nakręcone. Nie wiemy jeszcze, czy Katarzyna Cichopek będzie grała w serialu ze swoim dzieckiem. Jest jeszcze za wcześnie, dopiero będziemy to ustalać. Nie wiadomo też jeszcze, kiedy wróci do pracy - czytamy jej wypowiedź na portalu Superseriale.se.pl.

Teresa Ryłko-Szymańska mówi też, że kiedy Kasia Cichopek wróci do pracy, produkcja zapewni jej maksymalny komfort na planie.

Pani Katarzyna będzie miała dogodne warunki. Zawsze idziemy na rękę naszym aktorom, zwłaszcza w tak sympatycznych okolicznościach. Przecież wszystkim nam zależy, żeby w Polsce był większy przyrost naturalny.

Kasia Cichopek w poniedziałek urodziła córeczkę. To drugie dziecko aktorki i jej męża, Marcina Hakiela. Pierwszym jest 3-letni synek Adam.

Kasia CichopekEast News

alex