Razem w życiu, razem na planie. Partnerką aktora "M jak miłość" będzie... jego ukochana

W życiu jak w serialu.
Razem w życiu i na planie Partnerką aktora "M jak miłość" będzie... jego ukochana. Aktorzy "M jak miłość", Mikołaj Roznerski i Marta Juras, prywatnie są parą. W serialu spotkają się, gdy Marchin (Roznerski) uratuje Erykę (Juras). Aktorzy "M jak miłość", Mikołaj Roznerski i Marta Juras, prywatnie są parą. Dużo się jednak plotkowało o ich rozstaniu. Podobno Juras miała Roznerskiemu za złe zacieśnienie więzi z Olgą Bołądź. Możliwe jednak, że Roznerski i Juras, wychowujący 3-letniego synka Antka, wciąż żywią do siebie gorące uczucie. Parze dobrze układa się w życiu prywatnym jak i zawodowym - czytamy na stronie portalu Superseriale.pl. Obecnie mają okazję razem pracować na planie serialu "M jak miłość". W 1026 odcinku w życiu Marcina Chodakowskiego pojawia się nowa kobieta. I jest nią właśnie ukochana Marta, czyli serialowa Eryka Buford! Okoliczności w jakich się spotkają, będą doprawdy niezwykłe. Chodakowski uratuje z wody tonącą kobietę i będzie to właśnie Eryka! "To dla nas nowe doświadczenie, nie da się ukryć, że trochę krępujące. Ale w sumie dobrze nam się grało - czytamy wypowiedź Roznerskiego na stronie cytowanego portalu. Cóż, życie czasami naprawdę jest jak nowela i na odwrót. Roznerski i Juras w prawdziwym życiu rzekomo się rozstali, ale w serialu właśnie się poznali, w prawdziwym życiu miała się skończyć miłość, a w serialu rozkwitnąć. Tymczasem wychodzi na to, że miłość kwitnie w życiu, miłość kwitnie w serialu... Po prostu "M jak miłość"!

Aktorzy "M jak miłość", Mikołaj Roznerski i Marta Juras, prywatnie są parą. Dużo się jednak plotkowało o ich rozstaniu. Podobno Juras miała Roznerskiemu za złe zacieśnienie więzi z Olgą Bołądź... (zob.: "Życie na gorąco: Olga Bołądź spotyka się z gwiazdą "M jak miłość"). Możliwe jednak, że Roznerski i Juras, wychowujący 3-letniego synka Antka, wciąż żywią do siebie gorące uczucie.

Parze dobrze układa się w życiu prywatnym jak i zawodowym - czytamy na stronie portalu Superseriale.pl. - Obecnie mają okazję razem pracować na planie serialu "M jak miłość". W 1026 odcinku w życiu Marcina Chodakowskiego pojawia się nowa kobieta. I jest nią właśnie ukochana Marta, czyli serialowa Eryka Buford!

Okoliczności w jakich się spotkają, będą doprawdy niezwykłe. Chodakowski uratuje z wody tonącą kobietę i będzie to właśnie Eryka!

To dla nas nowe doświadczenie, nie da się ukryć, że trochę krępujące. Ale w sumie dobrze nam się grało - czytamy wypowiedź Roznerskiego na stronie cytowanego portalu.

Cóż, życie czasami naprawdę jest jak nowela i na odwrót. Roznerski i Juras w prawdziwym życiu rzekomo się rozstali, ale w serialu właśnie się poznali, w prawdziwym życiu miała się skończyć miłość, a w serialu rozkwitnąć. Tymczasem wychodzi na to, że miłość kwitnie w życiu, miłość kwitnie w serialu... Po prostu "M jak miłość"!

Mikołaj Roznerski, Marta JurasMTL Maxfilm

alex