Bożenka z "Klanu" straciła dziewictwo! Internauci: Gdyby Rysiek żył, to by krótko trzymał!

A kiedy nadszedł ranek...
Bożenka z "Klanu" straciła dziewictwo Internauci: Gdyby Rysiek żył, to by krótko trzymał! Grana przez Agnieszkę Kaczorowską Bożenka z "Klanu" nie wytrzymała do ślubu i wcześniej straciła dziewictwo. Swój "pierwszy raz" przeżyła z chłopakiem Miłoszem. Stało się. Grana przez Agnieszkę Kaczorowską Bożenka z "Klanu" nie wytrzymała do ślubu i wcześniej straciła dziewictwo. Swój "pierwszy raz" przeżyła z chłopakiem Miłoszem, granym przez Konrada Darochę. Wszystko wydarzyło się w poniedziałkowym odcinku serialu. A w internecie wybuchła istna burza! Zacznijmy od początku: para, po wspólnej nocy, dzieliła się wrażeniami. Bożenka próbowała sobie wytłumaczyć brak silnej woli. - Miałaś mi za złe... - ... że złamałam słowo i z tobą... to mogę mieć za złe tylko sobie. - Nie pomogłem ci wytrwać, wręcz przeciwnie. - Sama tego chciałam. Pomyślałam, że jeżeli chcę być z tobą na zawsze, to będzie mi to wybaczone. Żadnych wątpliwości nie miał za to Miłosz. - Od razu czułem, że będzie nam razem ze sobą dobrze - podsumował. Filmik z tą sceną momentalnie stał się hitem internetu. Internauci żywo i dosadnie komentują złamanie przyrzeczenia przedmałżeńskiego Bożenki. Czyżbyśmy byli świadkami wydarzenia na miarę śmierci Hanki Mostowiak czy właśnie samego Ryśka?

Stało się. Grana przez Agnieszkę Kaczorowską Bożenka z "Klanu" nie wytrzymała do ślubu i wcześniej straciła dziewictwo. Swój "pierwszy raz" przeżyła z chłopakiem Miłoszem, granym przez Konrada Darochę. Wszystko wydarzyło się w poniedziałkowym odcinku serialu. A w internecie wybuchła istna burza! Zacznijmy od początku: para, po wspólnej nocy, dzieliła się wrażeniami. Bożenka próbowała sobie wytłumaczyć brak silnej woli.

Miałaś mi za złe...
... że złamałam słowo i z tobą... to mogę mieć za złe tylko sobie.
Nie pomogłem ci wytrwać, wręcz przeciwnie.
Sama tego chciałam. Pomyślałam, że jeżeli chcę być z tobą na zawsze, to będzie mi to wybaczone.

Żadnych wątpliwości nie miał za to Miłosz.

Od razu czułem, że będzie nam razem ze sobą dobrze - podsumował.

Filmik z tą sceną momentalnie stał się hitem internetu. Internauci żywo i dosadnie komentują złamanie przyrzeczenia przedmałżeńskiego Bożenki.

Agnieszka Kaczorowska Screen Youtube.com

Czyżbyśmy byli świadkami wydarzenia na miarę śmierci Hanki Mostowiak czy właśnie samego Ryśka?

Agnieszka Kaczorowska, Konrad Darocha Screen Youtube.com

alex