Anna Dereszowska straciła pracę! Nie zobaczymy jej już w "Na dobre i na złe"

Zadecydował o tym jej kolega z planu.
Anna Dereszowska straciła pracę! Nie zobaczymy jej już w "Na dobre i na złe" Anna Dereszowska dowiedziała się, że jej postać w serialu "Na dobre i na złe" nie powróci na mały ekran. Aktorka będzie musiała rozejrzeć się za nową rolą Anna Dereszowska dowiedziała się, że jej postać w serialu "Na dobre i na złe" nie powróci na mały ekran. - Wątek się wypalił. Marek Bukowski jako główny bohater ma wpływ na scenariusz. I on wolał, by jego postać związała się z bohaterką graną przez Kamillę Baar - powiedziała z osoba z produkcji w rozmowie z Fakt.pl. Podobno widzowie również woleliby taką wersję wydarzeń, gdyż postaci granej przez Dereszowską nie darzą zbyt wielką sympatią. Aktorkę zaboli na pewno również fakt, że jej stan konta drastycznie się zmniejszy. Jej portfel uszczupli się ponoć o ok. 80 tysięcy złotych - wylicza Fakt.pl. Jeśli to prawda, aktorka będzie musiała szybko rozejrzeć się za nową rolą.

Anna Dereszowska dowiedziała się, że jej postać w serialu "Na dobre i na złe" nie powróci na mały ekran.

Elo,
Wątek się wypalił. Marek Bukowski (44 l.) jako główny bohater ma wpływ na scenariusz. I on wolał, by jego postać związała się z bohaterką graną przez Kamillę Baar (34 l.) - mówi nam osoba z produkcji
Wątek się wypalił. Marek Bukowski jako główny bohater ma wpływ na scenariusz. I on wolał, by jego postać związała się z bohaterką graną przez Kamillę Baar - powiedziała z osoba z produkcji w rozmowie z Fakt.pl.

Anna Dereszowska Kapif

Podobno widzowie również woleliby taką wersję wydarzeń, gdyż postaci granej przez Dereszowską nie darzą zbyt wielką sympatią. Aktorkę zaboli na pewno również fakt, że jej stan konta drastycznie się zmniejszy.

Jej portfel uszczupli się ponoć o ok. 80 tysięcy złotych - wylicza Fakt.pl.

Jeśli to prawda, aktorka będzie musiała szybko rozejrzeć się za nową rolą.

aga