Anna Dereszowska straciła pracę! Nie zobaczymy jej już w "Na dobre i na złe"

Zadecydował o tym jej kolega z planu.
Anna Dereszowska straciła pracę! Nie zobaczymy jej już w "Na dobre i na złe" Anna Dereszowska dowiedziała się, że jej postać w serialu "Na dobre i na złe" nie powróci na mały ekran. Aktorka będzie musiała rozejrzeć się za nową rolą Anna Dereszowska dowiedziała się, że jej postać w serialu "Na dobre i na złe" nie powróci na mały ekran. - Wątek się wypalił. Marek Bukowski jako główny bohater ma wpływ na scenariusz. I on wolał, by jego postać związała się z bohaterką graną przez Kamillę Baar - powiedziała z osoba z produkcji w rozmowie z Fakt.pl. Podobno widzowie również woleliby taką wersję wydarzeń, gdyż postaci granej przez Dereszowską nie darzą zbyt wielką sympatią. Aktorkę zaboli na pewno również fakt, że jej stan konta drastycznie się zmniejszy. Jej portfel uszczupli się ponoć o ok. 80 tysięcy złotych - wylicza Fakt.pl. Jeśli to prawda, aktorka będzie musiała szybko rozejrzeć się za nową rolą.

Anna Dereszowska dowiedziała się, że jej postać w serialu "Na dobre i na złe" nie powróci na mały ekran.

Elo,
Wątek się wypalił. Marek Bukowski (44 l.) jako główny bohater ma wpływ na scenariusz. I on wolał, by jego postać związała się z bohaterką graną przez Kamillę Baar (34 l.) - mówi nam osoba z produkcji
Wątek się wypalił. Marek Bukowski jako główny bohater ma wpływ na scenariusz. I on wolał, by jego postać związała się z bohaterką graną przez Kamillę Baar - powiedziała z osoba z produkcji w rozmowie z Fakt.pl.

Anna Dereszowska Kapif

Podobno widzowie również woleliby taką wersję wydarzeń, gdyż postaci granej przez Dereszowską nie darzą zbyt wielką sympatią. Aktorkę zaboli na pewno również fakt, że jej stan konta drastycznie się zmniejszy.

Jej portfel uszczupli się ponoć o ok. 80 tysięcy złotych - wylicza Fakt.pl.

Jeśli to prawda, aktorka będzie musiała szybko rozejrzeć się za nową rolą.

aga

Więcej o:
Komentarze (4)
Anna Dereszowska straciła pracę! Nie zobaczymy jej już w "Na dobre i na złe"
Zaloguj się
 • ladyzgaga

  Oceniono 22 razy 12

  Ona nie jest aktorką, bo grać nie potrafi

 • critic

  Oceniono 12 razy 6

  Kojarzę ją jako aktorkę_serialową... i w zasadzie tyle mogę powiedzieć o jej aktorstwie.
  Natomiast jeśli chodzi o wygląd to już pierwsza klasa.

 • gagula

  Oceniono 2 razy 2

  szczerze to nawet jej nie kojarzę z tego na dobre i na złe >.<

 • do_podziwu

  Oceniono 8 razy 2

  "Aktorkę zaboli na pewno również fakt, że jej stan konta drastycznie się zmniejszy.
  Jeśli to prawda, aktorka będzie musiała szybko rozejrzeć się za nową rolą." - moze sobie "odlozyla" , jak czytam miala z czego .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX