Awantura na planie "Prawa Agaty". Ostałowska żąda prywatnego fryzjera, a Dygant jest wściekła!

Ostałowska zażądała, by na plan przyjechał jej prywatny fryzjer.
Awantura na planie "Prawa Agaty" Ostałowska żąda prywatnego fryzjera, a Dygant jest wściekła! Dominika Ostałowska, znana polskim widzom głównie dzięki roli Marty Mostowiak w "M jak miłość", dostała od twórców serialu TVN szansę na pokazanie się z innej strony. Aktorka wcieli się bowiem jedną z ról w serialu "Prawo Agaty". Niestety, jej obecność na planie skończyła się ostatnio wielką awanturą. - Dominika była niezadowolona z tego, jak uczesał ją nasz fryzjer. Stacja ostatnio oszczędza i zatrudnia nie najlepszych, ale za to tanich specjalistów. Aktorka zażądała, by sprowadzono jej ulubionego stylistę, Kajetana Górę. Niemal natychmiast spełniono życzenie Ostałowskiej. Tym bardziej, że nie trzeba było płacić, bo Dominika jest ambasadorką jego atelier - zdradził w rozmowie z "Na Żywo" jeden z członków ekipy. Na Kajetana Górę trzeba było jednak długo czekać. Sama stylizacja włosów Dominiki również zajęła mnóstwo czasu. Agnieszka Dygant, która jest jedną z gwiazd serialu, w pewnym momencie straciła cierpliwość. - Wściekła się i zapowiedziała, że jeśli Dominika w tej chwili nie wróci do pracy, to ona schodzi z planu - zdradził informator "Na Żywo". Podobno słowa Agnieszki podziałały i Ostałowska w końcu pojawiła się przed kamerą. Myślicie, że awantura jeszcze się powtórzy?

Dominika Ostałowska, znana polskim widzom głównie dzięki roli Marty Mostowiak w "M jak miłość", dostała od twórców serialu TVN szansę na pokazanie się z innej strony. Zagra bowiem jedną z ról w "Prawie Agaty". Jej obecność na planie skończyła się jednak wielką awanturą.

Dominika była niezadowolona z tego, jak uczesał ją nasz fryzjer. Stacja ostatnio oszczędza i zatrudnia nie najlepszych, ale za to tanich specjalistów. Aktorka zażądała zatem, by sprowadzono jej ulubionego stylistę, Kajetana Górę, co też zrobiono. Tym bardziej, że nie trzeba było płacić, bo Dominika jest ambasadorką jego atelier - zdradził w rozmowie z "Na Żywo" jeden z członków ekipy.

Dominika Ostałowska, Kajetan GóraKapif

Na Kajetana Górę trzeba jednak było długo czekać. Sama stylizacja włosów Dominiki również zajęła mnóstwo czasu. Tego było za wiele dla gwiazdy serialu, Agnieszki Dygant.

Wściekła się i zapowiedziała, że jeśli Dominika w tej chwili nie wróci do pracy, to ona schodzi z planu - zdradził informator "Na Żywo".

Agnieszka DygantKapif

Agnieszka DygantKapif

Podobno słowa Agnieszki podziałały i Ostałowska w końcu weszła na plan. Ktoś tu chyba powinien zjeść Snickersa...

aga