Olga Frycz wystąpi w "M jak miłość"! Będzie nową miłością Pawła Zduńskiego?

Aktorka wcieli się w rolę Ali, z którą Zduński będzie miał romans.
Olga Frycz wystąpi w "M jak miłość" Aktorka wcieli się w rolę Ali, z którą Zduński będzie miał romans Olga Frycz, znana m.in. z serialu "Nad rozlewiskiem", wystąpi w najnowszych odcinkach "M jak Miłość". Paweł Zduński będzie miał romans z graną przez nią Alą. Olga Frycz, znana między innymi z serialu "Nad rozlewiskiem", wystąpi w najnowszych odcinkach "M jak Miłość". Jak informuje Swiatseriali.pl, młoda aktorka wcieli się w rolę Ali, dzięki której Paweł Zduński, może w końcu się ustatkuje. Postać grana przez Frycz, to mama małej Basi, którą zaczął opiekować się Zduński. - Alę poznajemy w sytuacji, kiedy ona wraca z Kanady, ponieważ dowiedziała się od siostry, że jej córka spędza mnóstwo czasu w barze Bistro u pewnego dorosłego mężczyzny. Ala nie zdaje sobie sprawy, że to Paweł, że to dobry człowiek. Jak to matka, wpada z impetem do baru i poznajemy ją w takiej agresywnej sytuacji - wyznała Frycz w wywiadzie dla mjakmilosc.tvp.pl. - Później okazuje się, że to ciepła, młoda kobieta, która jest dosyć zagubiona, bo jest młodą, samotną matką. Na początku Ala i Paweł nie przypadną sobie do gustu - kobieta oskarży Zduńskiego, że przyjaźń między nim a jej córką jest co najmniej dziwna. Ala przekona się jednak, że Paweł miał dobre intencje. Czy między nią a granym przez Rafała Mroczka Pawłem Zduńskim coś zaiskrzy? - Moja bohaterka jest podobno czternastą dziewczyną Pawła, czyli tam coś będzie, jakiś romans... Sama jestem ciekawa - przyznała Frycz w tym samym wywiadzie. Jak potoczą się dalsze losy nowych i starych bohaterów "M jak Miłość", przekonamy się już od września. Serial jest już trzynaście lat na antenie i niedługo obchodził będzie tysięczny odcinek. Zleciało, prawda?

Olga Frycz, znana między innymi z serialu "Nad rozlewiskiem", wystąpi w najnowszych odcinkach "M jak Miłość". Jak informuje Swiatseriali.pl, młoda aktorka wcieli się w rolę Ali, dzięki której Paweł Zduński, może w końcu się ustatkuje. Postać grana przez Frycz, to mama małej Basi, którą zaczął opiekować się Zduński.

Alę poznajemy w  sytuacji, kiedy ona wraca z Kanady, ponieważ dowiedziała się od siostry, że jej córka spędza mnóstwo czasu w barze Bistro u pewnego dorosłego mężczyzny. Ala nie zdaje sobie sprawy, że to Paweł, że to dobry człowiek. Jak to matka, wpada z impetem do baru i poznajemy ją w takiej agresywnej sytuacji - wyznała Frycz w wywiadzie dla mjakmilosc.tvp.pl. - Później okazuje się, że to ciepła, młoda kobieta, która jest dosyć zagubiona, bo jest młodą, samotną matką.

Na początku Ala i Paweł nie przypadną sobie do gustu - kobieta oskarży Zduńskiego, że przyjaźń między nim a jej córką jest co najmniej dziwna. Ala przekona się jednak, że Paweł miał dobre intencje. Czy między nią a granym przez Rafała Mroczka, Pawłem Zduńskim coś zaiskrzy?

Moja bohaterka jest podobno czternastą dziewczyną Pawła, czyli tam coś będzie, jakiś romans... Sama jestem ciekawa - przyznała Frycz w tym samym wywiadzie.

Olga FryczWBF

Zlote Kaczki 2012, Teatr Stanislawowski, 26.11.2012, fot. WBFWBF

Jak potoczą się dalsze losy nowych i starych bohaterów "M jak Miłość", przekonamy się już od września. Serial jest już trzynaście lat na antenie i niedługo obchodził będzie tysięczny odcinek. Zleciało, prawda?

majk

Więcej o:
Komentarze (5)
Olga Frycz wystąpi w "M jak miłość"! Będzie nową miłością Pawła Zduńskiego?
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 18 razy 8

  Ona z tą szczęką może grać role charakterystyczne.

 • browaryr

  Oceniono 30 razy 8

  kurtyzana zagra sama siebie?

 • 1234qwerty

  Oceniono 9 razy 7

  Kolejna zgrana zmęczona twarz po wyczerpujących kastingach.

 • naczelna_red.

  Oceniono 38 razy 2

  W serialu z 1961 roku "Ed, koń, który mówi" mogłaby się śmiało wcielić w rolę Eda, bez charakteryzacji.

 • Gość: Gosc

  0

  Pani frycz olga zero talentu aktorskiego bardzo lubie m jak milosc ale jak ja widze nie chce mi sie dalej ogladac !!!brak dykcji twarz bez wyrazu z uboga mimika czy to kolejna polska gwiazda ktora dostala sie do filmu dzieki znajomosciom rodzinnym !!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX