Marcela Leszczak zagra w serialu z... playmate

Nowy serial na Vivie. Marcelina Leszczak zagra w nim jedną z głównych ról.
Marcela Leszczak w serialu z... playmate Nowy serial na Vivie. Marcelina Leszczak zagra w nim jedną z głównych ról Marcela Leszczak w serialu "Miłość na bogato", który będzie emitowany na Vivie, zagra znaną modelkę, która niedawno wróciła do Polski po zagranicznym kontrakcie Marcela Leszczak niebawem zadebiutuje jako aktorka w nowym serialu stacji Viva Polska. W "Miłość na bogato" zagra uznaną modelkę, która niedawno wróciła do Polski po zagranicznym kontrakcie. Marcela, jak widać, nie będzie miała specjalnie skomplikowanej roli. Jej bohaterka ma tylko więcej sukcesów na koncie niż finalistka "Top Model". - Piękni, młodzi, bogaci, ale czy spełnieni i do końca szczęśliwi? Ten wyjątkowy serial balansujący na granicy fikcji i realu, opowiada o grupie młodych, zamożnych ludzi z Warszawy. Ich walka o odnalezienie miłości i szczęścia w życiu pokaże, że prawdziwe emocje nie są regulowane stanem konta w banku - czytamy na oficjalnej stronie serialu. Kolejną osobą, która dostała rolę w serialu, jest Monika Pietrasińska, znana głównie z rozbieranych sesji dla "Playboya". Jej rola nie będzie się specjalnie różniła od realnego życia. W serialu zobaczymy również Gabriela Piotrowskiego, tancerza z "You can dance", który na swoim koncie ma już pracę w serialu "Hotel 52". 26 lipca zaczynają się zdjęcia do serialu. Nie ma co ukrywać, z taką obsadą i fabułą zapowiada się dość... interesująco.

Marcela Leszczak niebawem zadebiutuje jako aktorka w nowym serialu stacji Viva Polska. W "Miłość na bogato" zagra uznaną modelkę, która niedawno wróciła do Polski po zagranicznym kontrakcie. Marcela, jak widać, nie będzie miała specjalnie skomplikowanej roli. Jej bohaterka ma tylko więcej sukcesów na koncie niż finalistka "Top Model".

Piękni, młodzi, bogaci, ale czy spełnieni i do końca szczęśliwi? Ten wyjątkowy serial balansujący na granicy fikcji i realu, opowiada o grupie młodych, zamożnych ludzi z Warszawy. Ich walka o odnalezienie miłości i szczęścia w życiu pokaże, że prawdziwe emocje nie są regulowane stanem konta w banku - czytamy na oficjalnej stronie serialu.

Miłość na bogato Viva

Kolejną osobą, która dostała rolę w serialu, jest Monika Pietrasińska, znana głównie z rozbieranych sesji dla "Playboya". Jej rola nie będzie się specjalnie różniła od realnego życia.

Monika Pietrasińska Playboy

W serialu zobaczymy również Gabriela Piotrowskiego, tancerza z "You can dance", który na swoim koncie ma już pracę w serialu "Hotel 52".

gabriel piotrowski iqart.pl

26 lipca zaczynają się zdjęcia do serialu. Nie ma co ukrywać, z taką obsadą i fabułą zapowiada się dość... interesująco ;)

npro

Więcej o:
Komentarze (1)
Marcela Leszczak zagra w serialu z... playmate
Zaloguj się
  • myszunkaaa

    Oceniono 5 razy 1

    Celebrytka za dychę się znalazła, przecież tak bardzo chciała być modelkąi co?
    Zuza robi karierę a ta "bywa na salonach" Żall!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX