Joanna Osyda o "M jak miłość": Będę mieszać

Młoda aktorka zdradziła szczegóły swojej nowej roli.
Joanna Osyda: Będę mieszać Młoda aktorka zdradziła szczegóły swojej nowej roli. - W "M jak miłość" będę grała zupełnie nową postać, Jankę, która jest spokrewniona z rodziną Mostowiaków i będzie mieszać - zdradziła w "Pytaniu na śniadanie" Joanna Osyda. Joanna Osyda nie wcieli się w postać dotychczas graną przez Joannę Koroniewską w "M jak miłość", co byłoby z pewnością zaskakującym i rzadko spotykanym w polskich serialach rozwiązaniem. Na taki myk scenarzystów będziemy musieli jeszcze poczekać, bo Osyda zagra zupełnie nową osobę, która pojawi się w życiu Mostowiaków: - Będę grała zupełnie nową postać, Jankę, która jest spokrewniona z rodziną Mostowiaków i będzie mieszać - zdradziła Osyda w "Pytaniu na śniadanie". Aktorkę, obok słynnej Madzi, którą gra Anna Mucha, będziemy mogli zobaczyć na ekranie już niebawem, bowiem odcinki powstają z 3-4 miesięcznym wyprzedzeniem. Joanna Osyda weszła do zgranej paczki "M jak miłość", co na pewno nie było łatwym zadaniem, jednak świetnie odnalazła się w tej sytuacji: - Bardzo dobrze mi się wchodzi trochę od boku na plan serialu i przez to, że pracuje on od tylu lat, jest bardzo zgrany i faktycznie panuje tam bardzo rodzinna atmosfera - aktorka wyrażała się w samych superlatywach o nowym pracodawcy. Joanna Osyda przyzwyczaiła się do spokoju na planie, jednak teraz zaskoczyło ją tempo pracy: - Dwie ekipy pracują równolegle i jest to chaotyczne, ale też przyjemne, ciekawe, bo trzeba się razem wspierać na planie - zachwalała nowe warunki. Osyda została wrzucona na głęboką wodę, bo niemal od momentu otrzymania angażu, od razu musiała wejść na plan: - To bardzo szybko pojawiło się w moim życiu, bo dowiedziałam się o roli we wtorek, a w środę już zaczęłam zdjęcia, więc to była ekstremalna sytuacja! - zdradziła. Aktorka ma 24 lata, w zeszłym roku skończyła szkołę teatralną. Jej pasją jest także śpiew. Osyda sprawia wrażenie niezwykle skromnej i naturalnej osoby. Jak myślicie, czy uwolni się od image'u grzecznej dziewczynki i w serialu pokaże wreszcie pazurki? W końcu ma grać intrygantkę, liczymy więc na spore zaskoczenie i ożywienie fabuły!

Joanna Osyda nie wcieli się w postać dotychczas graną przez Joannę Koroniewską w "M jak miłość", co byłoby z pewnością zaskakującym i rzadko spotykanym w polskich serialach rozwiązaniem. Na taki myk scenarzystów będziemy musieli jeszcze poczekać, bo Osyda zagra zupełnie nową osobę, która pojawi się w życiu Mostowiaków:

Będę grała zupełnie nową postać, Jankę, która jest spokrewniona z rodziną Mostowiaków i będzie mieszać - zdradziła Osyda w "Pytaniu na śniadanie".

Joanna OsydaMTL Maxfilm

Aktorkę, obok słynnej Madzi, którą gra Anna Mucha, będziemy mogli zobaczyć na ekranie już niebawem, bowiem odcinki powstają z 3-4 miesięcznym wyprzedzeniem. Joanna Osyda weszła do zgranej paczki "M jak miłość", co na pewno nie było łatwym zadaniem, jednak świetnie odnalazła się w tej sytuacji:

Bardzo dobrze mi się wchodzi trochę od boku na plan serialu i przez to, że pracuje on od tylu lat, jest bardzo zgrany i faktycznie panuje tam bardzo rodzinna atmosfera - aktorka wyrażała się w samych superlatywach o nowym pracodawcy.

Joanna Osyda przyzwyczaiła się do spokoju na planie, jednak teraz zaskoczyło ją tempo pracy:

Dwie ekipy pracują równolegle i jest to chaotyczne, ale też przyjemne, ciekawe, bo trzeba się razem wspierać na planie - zachwalała nowe warunki.

Joanna OsydaMTL Maxfilm

Osyda została wrzucona na głęboką wodę, bo niemal od momentu otrzymania angażu, od razu musiała wejść na plan:

To bardzo szybko pojawiło się w moim życiu, bo dowiedziałam się o roli we wtorek, a w środę już zaczęłam zdjęcia, więc to była ekstremalna sytuacja! - zdradziła.

Kto by przypuszczał, że granie na planie tasiemca budzi takie emocje! Nie było więc czasu na zastanawianie się i obmyślanie roli, wszystko odbyło się na spontanie:

Zaczęło się naturalnie, po prostu sobie tam zagrałam, bardzo mile wspominam te pierwsze dni na planie, były pozbawione dodatkowego stresu, poza zdrową adrenaliną - powiedziała Osyda.

Aktorka ma 24 lata, w zeszłym roku skończyła szkołę teatralną. Jej pasją jest także śpiew. Osyda sprawia wrażenie niezwykle skromnej i naturalnej osoby. Jak myślicie, czy uwolni się od image'u grzecznej dziewczynki i w serialu pokaże wreszcie pazurki? W końcu ma grać intrygantkę, liczymy więc na spore zaskoczenie i ożywienie fabuły!

Vic